csenruvi
GELOVÁ ŘASENKA NA ŘASY A OBOČÍ čiráESSENCE LASH & BROW GEL MASCARA

ESSENCE LASH & BROW GEL MASCARA GELOVÁ ŘASENKA NA ŘASY A OBOČÍ čirá 9ml ES271180

STOP nezvladatelnému a neupravenému obočí! bezbarvá gelová řasenka nepečuje jen o obočí, ESSENCE GELOVÁ ŘASENKA NA ŘASY A OBOČÍ ES271180 ...celý text+
Prodejní cena60
  • Kód produktu:3185
  • Výrobce:Essence
Popis

ESSENCE LASH & BROW GEL MASCARA GELOVÁ ŘASENKA NA ŘASY A OBOČÍ čirá 9ml ES271180

Popis: STOP nezvladatelnému a neupravenému obočí! bezbarvá gelová řasenka nepečuje jen o obočí, ale i o řasy a propůjčí jim dokonalý a upravený vzhled.

  • Bezbarvá gelová řasenka zajistí a zafixuje obočí tak jak chcete
  • Řasenka je oftalmologicky testována.

Obsah: 9ml

Země původu: Německo

Ardell Gypsy Lashes 903 black

Značka Ardell patří mezi top umělé řasy. Nabídka je velice široká, na své si přijdou jak dámy, které dávají přednost jemnému zvýraznění přírodních řas, tak i ty, které chtějí svému líčení dodat šťávu a řasy viditelně zvýraznit a prodloužit. 

Číst dál...

Vytvořit opravdu dokonalý makeup není jen pro profesionální vizážisty. I vy se můžete naučit vytvořit naprosto bezchybné líčení očí.

Kvalitní kosmetika a správný postup je vše, co potřebujete.Jestliže máte pocit, že vám žádné oční stíny nesluší a vypadají na vás příliš hrubě, může to být právě chybným postupem. Je jedno, zda se líčíte na den nebo na večer, základem by vždy mělo být velice precizní stínování.

Pokud sáhněte po hodně výrazných barvách, zvolte vždy několik odstínů. Docílíte tím maximálně plynulých přechodů. I syté barvy budou na očích vypadat jemně a ne příliš výrazně.

Číst dál...

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Napište svoji recenzi

Resetovat vše

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.