Kategorie eshopu

PROFUSION Make-up paletky

Novinek v dekorativní kosmetice je čím dál více. Trendy produkty, se kterými vytvoříte originální líčení nebo naopak maximálně přirozený makeup.

Novinek v dekorativní kosmetice je čím dál více. Trendy produkty, se kterými vytvoříte originální líčení nebo naopak maximálně přirozený makeup. Které novinky však opravdu stojí za vaši pozornost? A odpovídá ceně jejich kvalitě? Máte-li chuť vyzkoušet něco nového, prozkoumejte značku Profusion, která ve svém sortimentu ukrývá spoustu krásných paletek, očních stínů, tvářenek a rozjasňovačů za přijatelné ceny.

profusion pro makeup paletky

Profusion cosmetics pochází ze slunné Kalifornie. Byla založena již před 20 let a ve světě již dávno patří mezi jednu z nejlepších kosmetických značek oblíbených také profesionálními vizážisty. Jejich paletky jsou navrženy tak, aby posloužili ke kreativní tvorbě. Nechybí v nich proto mnoho odvážných barev a velmi často obsahují celou škálu produktů určených pro nalíčení celého obličeje. Vyzkoušet můžete také sady štětců nebo pěnových houbiček.

profusion pro makeup paletky 02

Originální jsou také Profusion paletky, ve kterých nechybí i kosmetické štětce. To oceníte hlavně ve chvíli, když si vezmete paletku s sebou na cesty. Štětce do ní hezky uložíte bez obavy, že se s nimi během cesty něco stane. Pevné, kvalitní a na pohled hezké obaly potěší každého milovníka líčení.
Už jste vyzkoušely Profusion pěnové houbičky ve tvaru štětců? Jde o praktického kosmetického pomocníka nejen pro zapracování makeupu, ale i tekutých tvářenek, korektoru nebo rozjasňovačů. Jejich použití je snadné a hlavně příjemné. Nebojte se experimentovat a zkusit něco nového, Profusion nabízí spoustu zajímavých kousků, se kterými si líčení vždy užijete.

profusion pro makeup paletky03

 

Použité produkty do článku:

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.