Kategorie eshopu

Technic držák na štětce

Patříte mezi kosmetické nadšence a pyšníte se čím dál větší sbírkou štětců na líčení?

Pak byste měly dbát na jejich pravidelné čištění. Kvalitní péče o chlup totiž dokáže výrazně prodloužit jeho životnost. Nezáleží jen na tom, čím štětce čistíte, ale také na způsobu sušení. Dejte pozor na to, aby voda nezatekla tam, kam nemá. Chcete si celý proces usnadnit a urychlit? Pořiďte si praktického pomocníka, který má navíc multifunkční využití.

1

Značka Technic neustále přináší novinky ze světa dekorativky. Nové paletky očních stínů, krémové rtěnky nebo barevné rozjasňovače. Nezapomínají i na doplňky, proto v jejich nabídce nově najděte praktický držák na štětce. Vyroben je ze silikonu a štětce v něm spolehlivě drží. Vůbec se nemusíte obávat toho, že by z držáku mohly vypadnout. Udrží jak větší velikosti na tvář, tak i drobnější na líčení očí.

technic drzak na stetce 900 compressor

VYUŽITÍ
Primárně je tento silikonový držák na štětce určen k tomu, abyste jej využili v průběhu mytí. Praktické přísavky přilnou například v koupelně na kachličky nebo třeba na skřínku. Ve svislé poloze pak nehrozí, že by voda zatekla do rukojeti a to je přesně to, co potřebujete. Jakmile voda zateče tam, kam nemá, může dojít k vypadávání chlupu nebo dokonce k rozlepení rukojeti a celkovému rozpadu kosmetického štětce.

Můžete jej využít také na běžné uskladnění. Nemáte dostatek místa a štětců čím dál více? Připevněte držák ze strany komody, štětce tak nebudou nikde zavazet a přitom je budete mít neustále po ruce.

technic drzak na stetce 700 compressor

Proč si neusnadnit práci a ušetřit spoustu času? Tento pomocník nejen, že vypadá hezky, ale je opravdu užitečný a hlavně za pár korun. Nejen dekorativní kosmetika, ale i doplňky jsou u Technic makeup za velmi nízkou cenu.
LEVNÁ KOSMETIKA TECHNIC MAKEUP
Co dalšího se vyplatí u této značky koupit? Vyhlášena je především kvalitními stíny, které můžete pořídit v zajímavých paletkách. Máte rádi matné rtěnky? Vyzkoušejte kolekci Technic Colourmax, která obsahuje jak tuhou, tak i tekutou konzistence. Vysokou výdrž a komfort při nošení si okamžitě oblíbíte.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.