Kategorie eshopu

PROFUSION NUDE EYES Paletka očních stínů

Máte rádi spíše jemné, přirozené líčení očí? Nemůžete si dovolit nosit do práce příliš výrazný makeup?

Máte rádi spíše jemné, přirozené líčení očí? Nemůžete si dovolit nosit do práce příliš výrazný makeup? Líčení v jemných, světle hnědých odstínech nic nezkazíte. Vyzkoušejte Profusion nude paletku očních stínů, ve které najdete širokou škálu odstínů pro velmi světlé, ale také tmavší líčení. Vybírat můžete z matných i lehce třpytivých barev, které lichotí každé barvě očí.

profusion nude eyes 03

NAŠE TIPY
Pokud chcete docílit opravdu nenápadného vzhledu, je nutné, abyste použili kvalitní kosmetické štětce, se kterými se vám bude dobře pracovat. Dejte přednost umělému chlupu, který si mnohem lépe poradí i se zapečenými stíny a zapracuje je precizně do ztracena. Díky tomu bude celý makeup vypadat přirozeně.

paletce Nude eyes najdete kromě zrcátka také oboustranný štětec. Plochá část je určena na aplikaci stínu na celé víčko. Druhý konec využijete na precizní vystínování. Syntetický chlup je příjemný a jeho střední velikost se hodí i pro menší oči.

profusion nude eyes 02

Nezapomeňte vždy oči vystínovat nejprve velmi světlým stínem, který vytvoří jen jemný kouřový nádech. Teprve poté nanášejte tmavší barvy.

Foto postup
Začněte nejsvětlejšího stínem, který přijde do záhybu víčka a pečlivě jej zapracujte. Dejte si na čas, tento krok je nejdůležitější a je potřeba mít trpělivost. Poté přidejte tmavě hnědou do vnější části a opět detailně rozmažte do ztracena. Na závěr celé oko projasněte stínem obsahující shimmer. Opticky pohled otevře a zvětší oči.

profusion nude eyes paletka

V případě, že chcete docílit ještě méně výrazného makeupu, vynechejte druhý krok a nepřidávejte tmavý stín. K tomuto líčení můžete zvolit jakoukoliv tvářenku i rtěnku. Nezapomínejte na rozjasňovač, který obličeji dodá krásně svěží vzhled.

Použité produkty pro recenzi:

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.