Kategorie eshopu

VÝHODNÉ KOSMETICKÉ SADY ARDELL

Výrazné a dlouhé řasy. Okouzlující pohled, který během pár vteřin vykouzlíte nalepením umělých řas, je snem každého kosmetického nadšence.

Pokud se v této oblasti alespoň trochu vyznáte, určitě vám neuniklo, že mezi největší profíky na trhu patří značka Ardell. Kromě toho, že jsou jejich umělé řasy oblíbené po celém světě, nabízí i dekorativní kosmetiku a cenově výhodné sady.

Sada pro jemný makeup
Co je praktičtější, než vše v jednom balení? Mít po ruce několik odstínů rtěnky, oční stíny, k tomu miniatury štětců a dokonce i vhodné řasy. Ardell makeup paletka je ideální pro všechny, kdo dávají přednost jemnému líčení. Díky tmavšímu stínu však není problém se sadou vykouzlit i pořádně výrazné, večerní kouřovky. Ardell řasy jsou součástí setu a perfektně doladí celý makeup.

ardell beauty paletka na liceni oci rtu looks to kill 05131 sultry night out compressor

Sada pro výrazný makeup
Pokud rádi nosíte červenou rtěnku, pak je pro vás vhodnější kosmetická sada Ardell s názvem looks to kill. Obsahuje dvě výraznější rtěnky, tři přírodní odstín stínů a i zde nechybí umělé řasy, které ty vaše přirozeně zahustí a prodlouží. Balení je velmi skladné a praktické na cestování. Nechybí i mini štětečky, které můžete použít na oční stíny i úpravu obočí.

ardell beauty paletka na liceni oci rtu looks to kill 05131 stealth 1 compressor

Sady umělých řas
Cenově výhodné jsou i sady, ve kterých kromě umělých řas najdete také lepidlo nebo pinzetu na pomoc s lepením. Například Ardell starovací sada Wispies je super praktická a ideální nejen pro začátečníky. Umělé řasy Wispies navíc patří mezi nejprodávanější pro jejich přirozený a zhušťující efekt.

ardell darkovy set 810 demi wispies 812 compressor

Nejste zastánci lepení umělých řas? Vyzkoušejte mini trsy. Jejich aplikace je jednoduchá a je pouze na vás, kolik trsů na víčko přilepíte a jak moc vaše přírodní řasy zahustíte. Ardell sada trsy řas nabízí hned několik různých délek. Nejdelší aplikujte do vnějšího koutku, na střed a ty nejkratší zase do vnitřní části očí.

ardell trsy ras hnede compressor

Kosmetické sady jsou prakticky sestavené a často cenově výhodné. Zajímavé jsou také sady kosmetických štětců. Máte pocit, že jich doma nemáte dost? Udělejte si radost některým z krásných štětců Real Techniques. Mají moderní a trendy design, jemný chlup a pomohou vám s vytvořením profesionálního líčení.

95% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.