Kategorie eshopu

Kosmetické organizéry vol.2

Jakmile se vám začne vaše kosmetická sbírka rozrůstat, je na čase začít přemýšlet nad tím, jak ji co nejlépe uskladnit. Ideální volbou je pořídit si praktický, úložný systém, díky kterému budete mít všechny vaše oblíbené produkty hezky po ruce.

Kosmetické organizéry jsou perfektní variantou a mají hned několik výhod. Nejen, že jsou velmi praktické, zároveň i vypadají dobře na jakémkoliv místě. Jsou skvělým doplňkem, který můžete ponechat v koupelně i v ložnici.

kosmeticky organizer 700

Tvar a velikost vybírejte dle toho, čeho máte nejvíce. Na lesky na rty, konturovací tužky nebo tužky na oči jsou perfektní organizéry s šuplíky. Do jednotlivých přihrádek se vám vleze velké množství kosmetiky. Na rtěnky si můžete pořídit i speciální pořadač, do kterého je možné uložit až 16 kusů. Také pro paletky očních stínů se nabízí spousta možností. Je na vás, jakým způsobem je budete chtít uschovat a jaká velikost či tvar vám bude vyhovovat.

Velice zajímavé jsou kombinace, do kterých vložíte produkty na ležato i na stojato. Rtěnky postavíte do horní části, kde krásně uvidíte na jednotlivé odstíny. Plastový, průhledný košíček se zase skvěle hodí na uložení oblíbenců, které používáte každé ráno a chcete je mít hezky po ruce. Je vhodný i pro uskladnění drobných doplňků, jako jsou nůžky, pinzeta nebo vatové tampónky.

kosmeticky organizer 700 2

Chcete-li něco více elegantního, určitě vás zaujme bílý organizér dva v jednom. Můžete do něj uložit nejen dekorativní kosmetiku, ale i štětce. Má lehce lesklý povrch a vypadá elegantně a stylově. Jednotlivé přihrádky jsou dostatečně velké a prostorné pro více produktů. Do těch největších lze postavit i make-up nebo oblíbený parfém.


Štětce byste měli mít vždy uložené tak, aby nedošlo k poškození jejich vlasu. Zejména pokud častěji cestujete, je obal naprosto nezbytný. V top stavu je udržíte pouze v kosmetické tubě. Po jejím rozložení máte navíc k dispozici hned dva stojánky pro štětce na oči i na tvář. Obal je pevný a velmi odolný.

kos organizer hrnickovy

 

Použité produkty:

Kategorie kosmetických organizérů

Bílý organizér na dekorativní kosmetiku

Organizér na kosmetické štětce v tubě od Jenny Lane

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.