Kategorie eshopu

TECHNIC Paletka Pressed pigment palette

Další novinka na kosmetickém trhu! Technic Pressed pigment palette.

Jedna z nejlevnějších, kosmetických značek přišla s oblíbenými mini paletkami Pressed pigment palette, které jsou sestaveny vždy v jedné barevné kombinaci. Máte rádi zelenou, modrou či fialovou? Pořiďte si některou z Technic paletek a získáte tak hned 9 různých odstínů v těchto barvách. Že vám to něco připomíná? Ano, tato novinka je totiž velmi podobná paletkám od světoznámé značky.

technic paletky pigment 900 compressor

Oční stíny značky Technic jsou proslulé svou vysokou pigmentací a výdrží. Faktem je, že se s nimi i velmi dobře a snadno pracuje. Pohodlně se stínují, a ať už je nanášíte prsty nebo štětcem, na víčku skvěle drží. Jestliže vás trápí mastnější víčko a stíny se vám často slévají, určitě nezapomeňte na kvalitní bázi pod oční stíny, která jejich výdrž prodlouží na maximum.

technic paletky pigment 900 1 compressor

Zelená paletka Mesmerising je složena z matných i třpytivých barev. Nechybí světlejší odstíny pro jemné líčení, ale i velmi tmavé, pro sexy kouřový makeup v zelených tónech. Jelikož jde o slisované pigmenty, konzistence je hodně měkká. Ideální je proto aplikovat stíny pěnovým aplikátorem či prsty. Matné stíny jsou tužší a skvěle fungují s kosmetickými štětci. V paletce nechybí i kontrastní, pastelově zelená barva, která oživí jakékoliv líčení.

technic paletky pigment 900 2 compressor

Technic paletka Captived je složena z všech možných odstínů modré barvy. I zde nechybí matné i třpytivé stíny, které lze mezi sebou snadno kombinovat. Při líčení s touto paletkou použijte nejdříve kosmetické štětce pro jemné vystínování záhybu víčka a poté naneste vybrané stíny pomocí prstů. Využít můžete také fixátor, který zejména u třpytivých stínů zabrání opadávání pod oči a prodlouží jejich výdrž.

technic paletky pigment 900 3 compressor 1

Technic paletka Hypnotise zaujme každého milovníka fialové barvy. Stíny jsou perfektně pigmentované a pohodlně se nanáší jak prsty, tak i plochým štětcem. V balení nechybí i praktické zrcátko, ve kterém se uvidíte dostatečně na to, abyste vytvořili kompletní makeup. Konzistence zejména třpytivých stínů je až máslová, i přes to na víčku spolehlivě drží. Pokud vám během líčení opadá něco pod oči, oprašte oblast pudrovým štětcem. Během nošení stíny perfektní drží od rána až do večera.

Jaké další novinky nabízí levná kosmetika Technic? Podívejte se na nejnovější odstíny rtěnek, tvářenek a další zajímavé paletky.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.