Kategorie eshopu

Rady a tipy pro snadné lepení umělých řas

Rozhodli jste se vyzkoušet umělé řasy, ale jste začátečníci, kteří nevědí, jak na to? Jejich lepení může být z počátku náročné a aplikace složitá. Mohou vám na oku zavazet...

Rozhodli jste se vyzkoušet umělé řasy, ale jste začátečníci, kteří nevědí, jak na to? Jejich lepení může být z počátku náročné a aplikace složitá. Mohou vám na oku zavazet a celkový výsledek bohužel nemusí vypadat tak, jak jste si představovali. Důležité je nevzdat to hned po prvním, nezdárném pokusu. Dejte si načas a vyzkoušejte si více technik. Po několika pokusech určitě zjistíte, že to není až tak složité, jak se může na první vyzkoušení zdát.

Aplikace prsty nebo pinzetou?

Každému vyhovuje něco jiného. Vyzkoušejte si proto oboje. Jedině tak zjistíte, která technika je pro vás vhodnější a více vám vyhovuje. V prstech máte větší cit a přehled nad tím, jak blízko k přírodním řasám lepíte. Mohou však trochu zavazet, což znesnadní celou práci. Pinzeta je naopak praktická v tom, že přes ni naprosto skvěle vidíte. Pokud je vám nepříjemná při kontaktu s víčkem, může ji použít pouze na přiložení řas a poté vše dokončit s pomocí prstů.

aplikace

TIP

Pásek, na kterém jsou umělé řasy přidělány, může být před prvním použití trochu tužší. Proto je chytněte na každém konci a trochu s nimi zavlňte. Pásek zjemní a víčku se lépe přizpůsobí.

Při lepení nespěchejte

Koupili jste si kvalitní lepidlo na řasy, a i přes to vůbec nedrží nebo se během dne odlepuje? Příčina bude pravděpodobně v tom, že jste jej nenechali dostatečně zaschnout. Nespěchejte a poté, co naneste lepidlo na pásek, počkejte alespoň minutu. Když budete spěchat, dostatečně neztuhne a nebude lepit. I když pak řasy přiložíte přesně tak, jak chcete, budou se odlepovat a vy budete muset celý proces opakovat.

cerne lepidlo

Jakmile dostatečně zaschne a zhoustne, naprosto perfektně lepí. Řasy se po pár vteřinách na oku již nepohnou a vydrží tak po celý den.
Přirozený vzhled
Umělé řasy by měly dokonale navazovat na vaše přírodní. Pokud se vám zdá, že jste je nenalepili dostatečně blízko, pomocí palce a ukazováčku je co nejdříve po nalepení zmáčkněte k sobě. Můžete použít i pinzetu. Na závěr maximálně přirozeného vzhled docílíte i tím, že naneste pár tahů řasenky.

tipy plh beauty

Použité produky:

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.