Kategorie eshopu

Ardell čistící set na umělé řasy

Vlastníte více než jeden pár umělých řas? Pokud jste objevili kouzlo očí jako mrkací panenka, pak jste určitě nezůstali u jednoho kousku.

U profesionální značky Ardell je navíc výběr tak bohatý, že lze jen těžko odolat a nevyzkoušet různé tvary a délky. Faktem je, že ne každé řasy pasují na všechna víčka. I proto Ardell nabízí širokou škálu všech možných řad, zaměřené nejen odlišné efekty, ale i tvar očí.

Mezi jejich poslední a velmi povedenou novinku patří kolekce Ardell Naked. Jde o jemné a lehké řasy, které jsou extrémně pohodlné. Snadno se lepí a opravdu jednoduše je na očích přizpůsobíte tak, jak potřebujete. Cílem této kolekce je, aby na očích vypadaly maximálně přirozeně a přesně to se značce podařilo. Jen těžko někdo na první pohled pozná, že řasy nejsou vaše.

1 900 compressor 6

Jak ale správně o řasy pečovat? Jak je očistit, abyste si neponičili tvar a abyste odstranili veškeré lepidlo a zbytky řasenky? I na to značka myslela a přišla se skvělým pomocníkem. Ardell čistící sada na umělé řasy je nepostradatelná věc, díky které vaše oblíbence budete moci nosit mnohem déle. Speciální čistič prodlužuje životnost, čistí i dezinfikuje.

Tekutina je v praktickém spreji, který stačí aplikovat jen jednou, abyste docílili toho správného efektu. Důležitý je v tomto setu i oboustranný kartáček, který poslouží k tomu, aby vaše řasy po celodenním nošení vypadaly jako nové. Z jedné strany je kartáček s umělými vlákny a z druhé kovový hřebínek. S pomocí této dvojici z řas vyčešete vše, co na ně nepatří. Sprej poskytuje dezinfekční účinky, takže zlikviduje i bakterie, které se na umělých řasách během dne mohou usazovat.

2 900 compressor 6

Použití není vůbec složité a zabere doslova jen pár vteřin. Díky snadnému použití se vyhnete natrhnutí nebo pokřivení řas, ke kterému často dochází, sáhnete-li po obyčejném odličovači a bavlněném tampónku. Stejně jako ceny řas i tato sada je velmi dostupná a vaši peněženku příliš nezatíží. Pokud patříte mezi kosmetické nadšence nebo jste profesionální makeup-artist, neměl by tento pomocník ve vašem kosmetickém setu chybět.

100% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.