Kategorie eshopu

Revolution carmi barevná paletka

Nová spolupráce značky Revolution se známým makeup guru, který na instagramu vystupuje pod přezdívkou Carmimua přinesla další novou paletku. 

Má nejen exkluzivní obal, ale i škálu barev. Balení je v tyrkysově modré barvě, krásně se třpytí a v kosmetické sbírce dokonale vynikne, stejně jako její barevný obsah. Tuhle paletku očních stínů musíte mít!

mur carmi 900 1 compressor

Paletka Carmi ukrývá spoustu matných i hodně třpytivých odstínů. Díky tomu se zavděčí téměř všem. Nejvíce rozjasňující barvy jsou hezky seřazeny v horní řadě a obsahují spoustu trendy odstínů, mezi kterými nechybí oblíbená rose gold nebo originální hnědá, která na víčku tvoří zelené odlesky.

Výhodou všech odstínů je jejich pigmentace a to, že téměř vůbec nepráší. Použijete-li kvalitní kosmetické štětce, bude se vám barva nejen snadno nabírat, ale i stínovat. Vzhledem k vysoké pigmentaci stačí nanášet jen malé množství. Barevná škála je hodně výrazná, takže je paletka naprosto ideální na léto. Vytvoříte s ní však nejen hodně barevné líčení, ale i jemné, hnědé kouřovky. V paletce nechybí i opravdu jemné, téměř tělové odstíny pro vytvoření decentního makeupu do školy i práce.

mur carmi 900 compressor

Třpytivé oční stíny skvěle drží a není potřeba je fixovat. Nanášejte je plochým štětcem nebo prsty. V případě mastného očního víčka přeci jen nezapomínejte na bázi pod oční stíny. Paletka je díky široké nabídce barev vhodná také na cestování. Balení je pevné a obsahuje velmi velké zrcátko, které hravě poslouží pro líčení celého obličeje.

mur carmi 900 2 compressor

Značka Makeup Revolution přináší spoustu novinek, nechybí i rozjasňovače a spousta dalších paletek očních stínů. Vyzkoušeli jste péči od této značky? Jejich nové masky na obličej jsou perfektní pro okamžitou výživu pleti a její rozjasnění. K tomu navíc krásně voní. Vyzkoušet můžete také Revolution pleťová séra určena nejen na pleť, ale i oční okolí. Složení je plné aktivních látek, které působí proti vzniku vrásek, stimulují tvorbu kolagenu a lze je použít také jako primer pod makeup.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.