Kategorie eshopu

Jak na třpytivý makeup? Jaký je rozdíl mezi třpytkou a flitrem?

Jak na třpytivý makeup? Jaký je rozdíl mezi třpytkou a flitrem?

Jak na třpytivý makeup? Jaký je rozdíl mezi třpytkou a flitrem?
Chystáte se vytvořit speciální a velmi výrazný makeup či masku? Rádi byste byli opravdu originální a nepřehlédnutelní v davu? Zapojte do líčení očí i na tváře třpytivé glitry a flitry. Jaký je mezi nimi rozdíl a jak je používat?
Třpytivé zdobení oživí každý makeup. Je však důležité mít po ruce pomocníka, bez kterého byste se neobešli. Lepidlo na umělé řasy vám perfektní poslouží k tomu, abyste třpytky udržely na svém místě a mohli se stoprocentně spolehnout na to, že vydrží nejen po celý večer, ale i den.
Rozdíl mezi glitrami/třpytkami a flitry je v jejich velikosti. Třpytky jsou mnohem drobnější, proto se hodí spíše na oči, kde jsou pohodlné a netvoří nepříjemně silnou vrstvu. Naopak flitry jsou o něco větší velikosti a mohou mít dokonce i různé tvary. Používají se nejčastěji na ozdobení tváří a celého těla.

Zdobení očí

Chcete-li oči zahalit do krásného třpytu, ale na druhou stranu nechcete nic, co byste museli přilepovat, sáhněte po Technic třpytivé automatické tužce. Na výběr je ze čtyř nádherně se třpytících odstínů, kterými můžete líčení očí dokonale projasnit. Skvěle se hodí také jako podklad pod oční stíny nebo samotné třpytky.

flitry glitry 01

Máte chuť se více odvázat a experimentovat. Vezměte do rukou lepidlo na řasy a Essence třpytky. Nechte lepidlo pár vteřin zaschnout a poté prstem aplikujte tak, abyste vytvořili hladkou vrstvu, která vám na očích nebude překážet.

Rty

I při líčení rtů můžete experimentovat. Vyzkoušejte Technic Glitter me up tekuté lesky, které hýří barvami a jsou plné shimmeru. Dobře drží a pohodlně se nosí.

flitry glitry 02

 

Zdobení tváře a těla

London girl třpytky se perfektně hodí na tváře a celé tělo. Tyto třpytky totiž už obsahují lepivý balzám, díky kterému drží na místě. Pro větší odolnost však můžete opět sáhnout i po lepidlu. Velmi efektní a hravé jsou flitry v podobě hvězdiček, které můžete přilepit, jak vás napadne nebo z nich vytvořit libovolný tvar.

flitry glitry 03

Použité produkty v článku

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.