Kategorie eshopu

JAK VYPADAJÍ ARDELL ŘASY NA OČÍCH?

O umělých řasách se toho na internetu dočtete hodně. Najdete spoustu informací o značkách, které je nabízí.

Fotky kolekcí, které jsou jedna hezčí, než druhá. V nabídce je také spousta pomocníků pro jejich aplikaci. Nejen lepidla na řasy ve všech různých barvách, vhodná i pro citlivé oči a nositele kontaktních čoček. Můžete si pořídit navíc speciální pinzety na umělé řasy, které vám pomohou s jejich aplikací.

Na čem ale při nákupu umělých řas nejvíce záleží, je názorná ukázka toho, jak vypadají na očích. Na eshopu normain.cz najdete nejširší výběr umělých řas od značky Ardell. Nechybí ale i značky Bloom, Kiss nebo Red Cherry. U mnoha řas najdete také názornou ukázku, jak vypadají na očích. Tento detail je velmi důležitý. Díky takové fotce si uděláte mnohem lepší představu nejen toho, jak řasy na očích vypadají, ale zda jsou vhodné pro váš tvar oka.
Máte chuť vyzkoušet něco nového? Máme pro vás pár tipů na umělé řasy, které vás zaručeně nezklamou a budou se vám hodit pro každou příležitost.

Ardell Fauxmink 810
Výraznější řasy, které jsou tvořeny různou délkou. Tento efekt působí na očích vcelku přirozeně. Rozhodně jde však o nápadnější kousek, který opticky zvětší oči. Pokud chcete líčení oživit a máte rádi glamour styl, neváhejte tento typ vyzkoušet.

1 900

Ardell USA glamour wispies
Tyto řasy jsou především pro zastánce spíše méně nápadného a přirozenějšího vzhledu. Nejsou příliš dlouhé, na druhou stranu docela výrazně vaše přírodní řasy zahustí. Jsou tvořeny menšími trsy a přichyceny na průhledném, lepícímu pásku. Neviditelná nalepovací plocha je praktická zejména pro ty, kdo nenosí linky.

2 900

Ardell 3D Mega Volume 256
Už z názvu si lze odvodit, že tohle nebude nic nenápadného. Na fotce vidíte, že jde o velmi dlouhé a zároveň i husté řasy. Vhodné především na speciální příležitosti a slavnostní akce. Řasy mají přirozený tvar a dokonale splynou s přírodními. Pomocí lepidla je snadno nalepíte a na svém místě pak drží celý den.

3 900

95% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.