Kategorie eshopu

Ardell Beauty Quatro Sensual eyes oční stíny

Dokonalý makeup se neobejde bez kvalitní kosmetiky. Pokud stále máte pocit, že líčení neodpovídá vašim představám, může být problém právě v používaných produktech. Na trhu je spousta značek, které vynikají svojí kvalitou a přitom jsou cenově velmi dostupné.

Dokonalý makeup se neobejde bez kvalitní kosmetiky. Pokud stále máte pocit, že líčení neodpovídá vašim představám, může být problém právě v používaných produktech. Na trhu je spousta značek, které vynikají svojí kvalitou a přitom jsou cenově velmi dostupné. Mezi takové patří rozhodně Ardell Beauty. Ještě nedávno se značka zabývala pouze prodejem umělých řas, nyní již nabízí kompletní sortiment dekorativní kosmetiky.
Jejich Quatro paletky Sensual Eyes jsou ideální zejména pro ty, které si neví rady s kombinací barev. Odstíny jsou navrženy tak, aby k sobě hezky ladily. Je na vás, zda využijete jeden, dva stíny nebo všechny dohromady. Výsledný makeup díky tomu, že k sobě perfektně ladí, bude pokaždé vypadat skvěle.
1st Love
Nejsvětlejší varianta, kterou si oblíbíte na běžné, denní nošení. Tmavším odstínem zase snadno vytvoříte i výraznější večerní kouřovky. Vypadají moc hezky, když je použijete samostatně, dohromady nebo třeba v kombinaci s oční linkou.

1 compressor

Cabana
Kombinace barev, která nejlépe sedne modrým a zeleným očím. Bronzová vytáhne duhovku a líčení s ní zajistí opravdu velmi výrazný pohled. Nejsvětlejší odstín se vám bude hodit na projasnění vnitřních koutků nebo pod obočí. Pigmentace je tak vysoká, že s nejtmavší barvou vytvoříte třeba i klasickou, oční linku.

2 compressor

Lets Live
Paletka obsahují studené odstíny hnědé a teplou bronzovou. Jste-li milovnice tmavšího líčení, budete nadšené. I s nejsvětlejší barvou však lze vykouzli hodně parády. Najdete zde matný i třpytivý efekt.

3 compressor

Limo Leather
Kombinace šedé a stříbrné nejvíce sluší hnědým očím. Paletka obsahuje i bílou barvu, která má hezké odlesky a během chvilky rozjasní a opticky zvětší oči. Stíny můžete použít jednotlivě nebo je spolu kombinovat. Odstíny do sebe doslova zapadnou a líčení s nimi vypadá velice profesionálně.

4 compressor

Love Lust
Milujete fialovou barvu? Pak si zamilujete i tuto paletku. Tmavší, švestková je perfektní pro vytvoření výrazných kouřovek. Použít ji však můžete i na klasickou linku. Opět i tady nechybí světlé odstíny na projasnění.

5 compressor

Sunrise
Krásná, letní kombinace. Zlatou zde najdete hned ve dvou variantách, jednu s teplejším a druhou se studenějším nádechem. Paletka je zaměřena na zlatou. I přes to, díky ostatním odstínům, s ní lze vytvořit i líčení v klasických hnědých tónech nebo velmi světlý, rozjasňující makeup. Nejsvětlejší bílá je plná krásného shimmeru.

6 compressor

Použité produkty

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.