Kategorie eshopu

NEJOBLÍBENĚJŠÍ GLAMOUR UMĚLÉ ŘASY

Hledáte výrazné, ale ne příliš extravagantní umělé řasy?

Takové, které opticky zvětší oči, zvýrazní pohled, ale nebudou působit příliš uměle? V kolekcI Ardell Glamour najdete spoustu takových kousků v přirozené délce, která zalichotí každému tvaru očí. Řasy s prodlouženou délkou ve vnějším koutku, ve středu oka nebo takové, které jsou po celé délce očí stejně dlouhé. Pojďte se podívat na to, jaké jsou nejoblíbenější umělé řasy této kolekce a jak vypadají na očích spolu s líčením.

Hledáte-li na internetu jakýkoliv kosmetický produkt, abyste zjistili, jak vypadá v akci, využijte beauty youtuberky a blogerky. Nejen, že vám ukáží kosmetiku ze všech stran, zároveň se podělí i o dojmy z používání a prozradí výhody a nevýhody. Ukázku umělých řas Ardell najdete například u nejznámější české youtuberky Petry Lovely Hair. Umělé řasy používá často a ukáže vám je hezky z blízka. Ardell Glamour 113 jsou okouzlující. Mají přirozený tvar, který kopíruje vaše vlastní řasy. Zahustí je, prodlouží po celé délce oka a dodají líčení profesionální vzhled. Ve vnitřním koutku jsou kratší, hezky drží a na očích jsou lehké a pohodlné.

ardell 113 glamour rasy best of lashes lovelyhairpetra compressor

O něco výraznější jsou umělé řasy Ardell Glamour fashion 111. Ve vnější části je délka řas až 15 cm, což není zrovna málo. Tato varianta proto není příliš vhodná pro hodně malé oči. Pokud se vám přeci jen líbí a rádi byste je vyzkoušeli, jednoduše je opatrně zastřihněte z vnější části. Mají tenký nalepovací pásek, který je praktický v tom, že řasy nevytvoří na oku nepřirozený přechod, který by bylo nutné maskovat oční linkou. Pásek je průhledný a velmi nenápadný.

ilove 2 compressor

Na přilepení použijte Ardell lepidlo na řasy, které je zárukou toho, že řasy budou po celý den držet na svém místě. Lepidlo na řasy je šetrné, nedráždí a je proto vhodné i pro nositele kontaktních čoček. Aplikujte lepidlo, počkejte přibližně 20 vteřin a poté můžete řasy nalepit. Pokud byste řasy lepili hned a nečekali, až lepidlo alespoň trochu ztuhne, při aplikaci by se vám s řasy hůře manipulovalo. Glamour kolekce je perfektní pro různé příležitosti. Mezi nejlepší vlastnost řas této kolekce patří kromě hezkého vzhledu také komfort při nošení a snadná aplikace.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.