Kategorie eshopu

ARDELL NOVINKA AQUA LASHES

Voda místo lepidla? Proč ne! Mysleli jste, že po magnetických řasách značka Ardell nemůže přijít s ničím více inovativním?

Pak pro vás bude velké překvapení jejich poslední novinka Aqua Lashes. V čem spočívá jejich kouzlo? K řasám z této kolekce nepotřebujete opravdu nic jiného, než obyčejnou vodu. Stačí jen pár kapek.

aqua1 900

Jak to funguje?
Řasy jsou vlastně již připraveny k lepení. Nalepovací plocha obsahuje ztuhlé lepidlo, které se aktivuje a začne lepit při kontaktu s vodou. Jednoduše navlhčíte a můžete aplikovat. Lepidlo na víčku ztuhne a řasy perfektně udrží na svém místě po celý den. Ardell umělé řasy mají pevnější nalepovací plochu, což usnadní jejich lepení. Nemusíte se rozčilovat nad vlnícím se trsem a rozčilovat se, že se vám je nedaří přizpůsobit do požadovaného tvaru. Oblouček kopíruje zaoblený tvar očí a řasy stačí jen chvíli přidržet a je hotovo.

aqua2 900

Pokud budou řasy pro vaše víčko příliš dlouhé, můžete je z vnější části zastřihnout.

Další výhody?
Hlavní výhodou této novinky nepochybně je, že nemusíte řešit lepidlo. Řasy mají ale spoustu dalších výhod. Například to, že je bez pomocí lepidla můžete použít opakovaně. Pohodlné je i to, že na víčku nezůstávají kousky lepidla, jak se to může stát u klasického lepení.

Po uložení do krabičky je následující den můžete opět použít se stejným postupem. Lepidlo lepí opakovaně, stačí mít po ruce pár kapek vody.

Ardell lepidla na řasy patří mezi nejoblíbenější nejen mezi profesionály. I když nabízí i varianty pro citlivé oči, může být pro někoho použití lepidla nepříjemné. Patříte-li do této skupiny, vyzkoušejte tuhle novinku, budete mile překvapeni, jak jednoduše funguje.

Na co si dát pozor?
Nalepovací pásek je širší a pevnější. Po kontaktu s vodou změkne a díky tomu lze řasy snadno přizpůsobit tvaru oka. Nečekejte ale s lepením po namočení do vody příliš dlouho. Jakmile voda zaschne, pásek opět více drží svůj tvar a nelze ho příliš tvarovat.

aqua3 900

Které řasy z kolekce Ardell Aqua lashes si vyberete? Všechny jsou tvořeny stylem řasa přes řasu, což vytváří velmi přirozený efekt. Dokonale navazují na přírodní a nepůsobí vůbec uměle. Rozhodně nejde o řasy vhodné pouze na speciální příležitosti. Využijete je pro každou příležitost.

 

95% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.