Kategorie eshopu

Jak na dokonalé stínování očních stínů

Vytvořit opravdu dokonalý makeup není jen pro profesionální vizážisty. I vy se můžete naučit vytvořit naprosto bezchybné líčení očí.

Kvalitní kosmetika a správný postup je vše, co potřebujete.Jestliže máte pocit, že vám žádné oční stíny nesluší a vypadají na vás příliš hrubě, může to být právě chybným postupem. Je jedno, zda se líčíte na den nebo na večer, základem by vždy mělo být velice precizní stínování.

Pokud sáhněte po hodně výrazných barvách, zvolte vždy několik odstínů. Docílíte tím maximálně plynulých přechodů. I syté barvy budou na očích vypadat jemně a ne příliš výrazně.

Bez čeho se neobejdete

Zapomeňte na líčení s pomocí prstů. Jedině Štětce na líčení na oči vám pomohou vytvořit na pohled profesionální makeup. Štětec by měl být dostatečně hustý a hebký. Zda zvolíte přírodní nebo umělý vlas je na vás. Umělé jsou jemnější a stíny s nimi téměř nepráší. Na zapečenou texturu je zase vhodnější tvrdší, přírodní chlup, kterým stín lépe naberete.

1

Produktem, který by neměl chybět v každé kosmetické taštičce, je stín v tělovém odstínu. Ideální je zvolit studený podtón, který pak můžete kombinovat s jakoukoliv další barvou. Je jedno, zda sáhnete po světle béžové nebo hnědé. Důležité je, aby vytvořil na oku jen jemný, kouřový nádech, který vám poskytne základ pro nanesení jakékoliv další barvy.

2

Pokud se líčíte často, bude se vám hodit paletka plná světle hnědých stínů Technic Mega Mattes. Najdete v ní neutrální odstíny, které využijete pro denní i večerní makeup. Matný efekt je praktický a hodí se jako základ i ke třpytivým stínům.

Tipy

 • Během líčení na štětce zbytečně netlačte. Mějte odlehčenou ruku, abyste nevytvořily nežádoucí fleky.
 • Štětec držte v horní polovině rukojeti.
 • Stín zapracujte krouživými pohyby a stínujte směrem do vnější strany oka nebo na horní víčko.
 • Nanášejte vždy menší množství a teprve až v případě potřeby vrstvěte.
 • Ještě dokonalejšího přechodu docílíte tak, že po vystínování víčka to stejné místo přejedete obyčejným pudrem v tělové barvě. Přechod mezi stíny tento jednoduchý trik ještě více zjemní.

3

95% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

 • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

  Ověřený zákazník

  13. 06. 2024

  Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.