Kategorie eshopu

Novinka Ardell Naked fotky celé kolekce

Nejjemnější řasy na trhu. Dokonale splynou na víčku a nevytvoří přehnaný efekt umělých řas. 

Jsou jako pírko. Tak lehké, že je na očích vůbec necítíte. I přes jejich jemnost drží svůj tvar a díky tomu se velmi snadno nalepují. Řeč je o nové kolekci Ardell Naked.

1 900 compressor 2

Výběr je opět široký, jak už je u této profesionální značky zvykem. Nechybí extrémně jemné a kratší řasy pro menší či zapadlé oči, ale i pořádně výrazné pro sexy glamour makeup. Kolekce obsahuje celkem 5 různých typů řas, pyšnící se vyváženým poměrem délky a hustoty. Nejen díky tomu váš pohled zvýrazní, ale vytvoří navíc maximálně přirozený vzhled. Jemná vlákna nezakryjí přírodní řasy tak, aby vytvořily nepřirozeně vypadající vějíř. Vše do sebe hezky zapadne tak, aby nikdo nepoznal, že nejsou vaše vlastní.

Chystáte se Naked řasy vyzkoušet? Dejte pozor při výběru.
Jak vybrat typ, který pro vaše oči bude nejvíce vhodný? Podívejte se na popis všech pěti tvarů a vyberte si ten správný.

Ardell Naked 420 – nejméně nápadný tvar z celé řady je tvořen extra jemnými a kratšími řasami. Vaše přírodní více zahustí, než prodlouží, což krásně zvýrazní pohled. Jsou ideální na denní nošení.

2 compressor 5

Ardell Naked 421 – střední délka a křížové vrstvení dokonale kopíruje růst přírodních řas. Prodlouží i zahustí. I tato varianta je na pohled velmi přirozená a vhodná do práce, ale i na večírek.

3 compressor 2

Ardell Naked 422 – řasy s názvem Wispies patří mezi nejoblíbenější, i proto jsou zahrnuty do této kolekce. Jsou lehce natočené nahoru, díky tomu oko krásně otevřou a opticky zvětší. Jsou výrazné, dlouhé a nejvíce oblíbené pro večerní makeup.

4 compressor 1

Ardell Naked 423 – tvar univerzální pro všechny oči a typ řas, které v okamžiku zahustí a zároveň prodlouží. Řasa přes řasu jsou opět ideální pro maximálně přirozený vzhled a zvýraznění pohledu.

5 compressor

Ardell Naked 424 – pokud potřebujete zahustit, ale netoužíte po vzhledu mrkací panenky, vyzkoušejte tento typ. Je tvořen dvěma vrstvami, vytvoří velmi hustý efekt a perfektně zvýrazní oči i bez výraznějšího líčení.

6 compressor

Nebojte se vyzkoušet, Ardell umělé řasy patří mezi špičky na trhu. To stejné platí i pro jejich doplňky. Pokud chcete vsadit na jistotu, pořiďte si od této značky jejich vysoce kvalitní lepidla na řasy, na které se můžete spolehnout po celý den. Nabízí také varianty vhodné pro citlivé oči a nositele kontaktních čoček.

7 compressor

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.