Kategorie eshopu

CENOVĚ VÝHODNÉ SADY UMĚLÝCH ŘAS

Stává se vám často, že nemůžete najít svůj oblíbený pár umělých řas?

Drobné balení může být občas nepraktické v tom, že jej někam odložíte a pak máte problém jej najít. Jestliže umělé řasy nosíte často, rozhodně oceníte větší sady, které nejen, že obsahuji spoustu typů a tvarů, jsou hlavně nepřehlédnutelné a jen tak se vám neztratí. Výhodou je také cena, která je vždy nižší, než když je kupujete samostatně.

Možností je mnoho. Můžete si pořídit sadu obsahující výhradně jen umělé řasy. Budete tak mít bohatý výběr a vše hezky pohromadě. Součástí multi balení řas bývá často i lepidlo, které pak nemusíte dokupovat samostatně.

ardell sada 900 compressor

Toužíte-li po hodně výrazném pohledu a glamour řasách, zamilujete si Ardell sady Fauxmink, které obsahují velmi nápadné tvary, které vynikají nejen délkou, ale i hustotou. Řada Fauxmink je vyrobena z 100% lidských vlasů. Dokonalá jemnost se pak odráží nejen v perfektním vzhledu, ale i snadné aplikaci. Na víčku a během nošení je vůbec necítíte a můžete je tak nosit po celý den.

2 compressor 1

Nejen profesionálové jistě ocení Ardell limitovanou sadu Wispies. Balení obsahuje ty nejoblíbenější typy umělých řas, ze kterých si vybere každý. Najdete zde varianty vhodné na den i na večer. Nechybí i přirozené Ardell Baby Demi Wispies, které jsou perfektní pro menší oči nebo pokud chcete pouze zahustit u jejich kořínků. Naopak nepřehlédnutelné budou na vašich očích Double Demi Wispies, které díky širšímu pásku snadno nalepíte.

ardell sada 900 3 compressor

NÁŠ TIP NA PŘIROZENĚ VYPADAJÍCÍ TYP ŘAS
Sada Ardell Twin obsahuje na pohled jemné umělé přírodní řasy 110 Natural. Dvojité balení je praktické, jakmile si totiž řasy oblíbíte, víte, že máte druhé v zásobě. Ideální jsou pro zahuštění a decentní prodloužení. Pokud budou pro vaše víčko na délku příliš dlouhé, stačí je z vnější části dle potřeby zastřihnout.

NÁŠ TIP NA GLAMOUR VEČERNÍ ŘASY
Na večer i na den. Jste-li zvyklí na hodně výrazné efekt, nebudete se bát i přes den oči ozdobit typem Ardell 105. V jejich středu mají řasy 13 mm, což je délka, která vytvoří doslova panenkovský pohled. Díky tomu, že nejsou příliš husté, jsou velmi pohodlné a vhodné nejen na večerní párty, ale i na denní nošení.

90% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.