Kategorie eshopu

Vše co potřebujete pro Silvestrovský makeup

Je na čase připravit se na poslední večer tohoto roku.

Nebo si alespoň začít plánovat, jaký makeup zvolíte a jak moc se odvážete. Kdy jindy vyzkoušet něco nového, pořádně výrazného a třpytivého než právě na Silvestra? Nebojte se zazářit a být středem pozornosti. Na výběr máte z mnoha doplňků a dekorativní kosmetiky!

Pro méně odvážné

Jestliže chcete vyzkoušet něco trochu jiného, ale netoužíte po ničem extravagantním, vsaďte třeba na zdobící flitry na tělo a obličej. Drobné třpytící se ornamenty můžete jen tak nalepit, kam vás napadne nebo s nimi vytvořit jakýkoliv obrázek. Stačí jedna hvězdička na obličej a vaše líčení hned bude vypadat více slavnostně.

Výraznou rtěnkou také nic nezkazíte. Zapomeňte však na klasickou červenou a růžovou. Zvolte trochu odvážnější škálu barev. Rtěnky Saffron Cosmetics mají nevšední obal a ještě zajímavější obsah. Kolekce obsahuje tmavě zelenou, modrou nebo fialovou barvu a nechybí i tradiční černá. Najdete zde ale také zářivě růžovou, červenou nebo oranžovou.

Dalším ne až tak nápadným, ale zajímavým doplňkem pro silvestrovský makeup jsou barevné řasy. Můžete zvolit barevné umělé řasy. Ty jednoduše nalepíte a získáte naprosto nepřehlédnutelného zvýraznění. Pokud se nechcete pouštět do lepení řas, zvolte barevnou řasenku. Vybírat můžete ze spousty barev.

silvestr 1 compressor

Pro více odvážné

Jestliže se chcete pořádně odvázat a nemáte při tvorbě silvestrovského makeupu žádné zábrany, vyzkoušejte kosmetiku Paintglow. Nabízí neonové oční stíny, barvy na vlasy, oční linky a mnoho dalších zajímavých produktů za přijatelné ceny. Barvy na obličeji spolehlivě drží, takže se nemusíte obávat toho, že by vám makeup nevydržel v top stavu po celý večer.

silvestr 2 compressor

silvestr 3 compressor

 

Výrazné, barevné líčení oživte pomocí Amazing Shine umělých řas. Sexy pohled vytvoříte také s pomocí klasicky černých umělých řas. Pokud se nechcete zabývat lepením, jednoduše zvolte magnetické řasy, které během večera můžete kdykoliv upravit nebo sundat, aniž byste si poničili celý makeup.

silvestr 4 compressor

Kamínky na tělo i obličej, krásně se třpytí a perfektně ladí k slavnostnímu outfitu. Zdobící kamínky můžete použít tak, že si sami vytvoříte vlastní zdobení nebo použijte již vytvořenou sestavu, kterou jednoduše jen nalepíte vcelku na obličej a máte hotovo.

silvestr 900 compressor

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.