Kategorie eshopu

Nejlepší korektor pod oči má značka Catrice

Zakrývání nedokonalostí a tmavých kruhů pod očima je neustálý boj.

Pokud vás k tomu všemu netrápí zatím žádné vrásky, máte to o něco lehčí. Jestliže již vrásky máte, musíte kromě vysoké pigmentace řešit také konzistenci. Jakmile začne korektor zalézat do vrásek, nevypadá to vůbec hezky.

Mezi nejdůležitější vlastnosti tedy patří dostatečně vysoká pigmentace a hydratační konzistence, která bude držet na všech typech pleti. Který Catrice korektor tohle vše splňuje?

1 900 compressor

Catrice se dávno řadí mezi značky, které tento typ produktu umí a vědí, jak na to, aby splňoval co nejvíce požadavků. Jejich Camouflage je proslulý a oblíbený po celém světě. Nyní však přišli s novinkou. Catrice One Drop tekutý korektor se může pyšnit stejně dobrou krycí schopností jako Camouflage, je zde však jeden velký rozdíl. Camouflage je vhodný pro mladší pokožku a novinka One Drop spíše pro starší.

KONZISTENCE
Velmi příjemná, tekutá textura se pomocí kapátka nejen snadno aplikuje, ale i zapracovává. Stačí pár tahů a vše dokonale splyne s vaší pletí. Také odstíny se perfektně přizpůsobí a vytvoří přirozené rozjasnění očního okolí. Oproti Catrice Camouflage je tato novinka mnohem hydratační a to i díky kyselině hyaluronové, kterou obsahuje. Nezalézá proto do vrásek a nezvýrazňuje jiné nedokonalosti.

2 900 compressor

JAKÁ JE KRYCÍ SCHOPNOST ONE DROP KOREKOTRU?
Jestliže vás trápí větší kruhy pod očima, tmavé a hluboké, tento korektor vám je pomůže během chvilky zakrýt. Není třeba jej vrstvit, stačí nanést přiměřené množství a zapracovat štětcem nebo pěnovou houbičkou.

CO VÝDRŽ?
Velkou jeho výhodou je, že drží, i když ho nezapudrujete. Máte-li již hluboké vrásky a nejste zastánci pudrování, můžete se spolehnout na to, že i bez pudru bude po celý den držet na svém místě. Chcete si výdrž raději pojistit? Naneste nejdříve bázi pod oči a poté krycí korektor.

3 900 compressor

Aplikace je díky kapátku velmi pohodlná. Můžete korektor nanášet přímo na obličej nebo na pěnovou houbičku a teprve poté zapracovat. Na výběr je z několika odstínů, které se přizpůsobí více odstínům pleti.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.