Kategorie eshopu

Ardell Pre-cut - snadné lepení umělých řas

Chystáte se na párty, večírek nebo zkrátka jen chcete vypadat dobře a potěšit sebe i okolí výrazným a sexy pohledem?

S řasenkou si v tomto případě nevystačíte. Vyzkoušejte trend umělých řas, které dokonale splynou s přírodními. Nemusíte se bát nepřirozeného efektu ani toho, že by se vám během dne mohly odlepit. S profesionální značkou Ardell, která nabízí nejen řasy, ale i lepidla, vsadíte na jistotu.

1 900 compressor 9

Ardell specialista na umělé řasy
Patříte-li mezi začátečníky nebo si jen chcete usnadnit lepení řas, mohla by vás zaujmout kolekce Ardell Pre-Cut Lashes. Jak už napovídá název, řasy nejsou vcelku, ale prakticky rozděleny na čtyři trsy. Nejen, že vám to usnadní aplikaci a lepení, navíc si můžete zvolit, zda řasy nalepíte přes celé víčko nebo aplikujete pouze jeden trs do vnější části očí, pro zvýraznění pohledu. Praktické řešení, které vylepší váš makeup, ať už se chystáte do práce nebo na večírek s přáteli.

2 900 compressor 9

Kolekce od značky Ardell obsahuje hned několik typů, Ardell pre-cut Demi Wispies patří mezi zlatou střední cestu, vaše vlastní řasy prodlouží i zahustí. Zvýrazní, ale velmi přirozeně, jsou proto ideální na denní nošení. Pokud chcete něco více speciálního, vyzkoušejte mnohem delší Wispies v trsech, které stejně jako ostatní balení obsahuje navíc i lepidlo na řasy.

3 900 compressor 9

Nejoblíbenější lepidlo pro umělé řasy
Modré DUO lepidlo na řasy patří mezi velmi známé a oblíbené nejen mezi profesionály. Po zaschnutí je průhledné. Na očích tak není vůbec vidět a samozřejmě perfektně drží. Jeho odstranění je snadné a postačí vám k tomu prsty nebo obyčejná pinzeta. Při čištění umělých řas postupujte vždy pomalu a opatrně, abyste je nenatrhly. Při šetrném zacházení vám vydrží i několik let stále jako nové.
Řasy rozdělené do několika částí, které skvěle vypadají a snadno se lepí, můžete vyzkoušet i v jiné formě. Také žhavá novinka tohoto roku magnetické řasy je totiž dostupná jako pre-cut. Nepotřebujete k nim žádné lepidlo a během dne je můžete sundat a znovu kdykoliv nasadit, aniž byste si poškodili líčení.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.