Kategorie eshopu

Vínové líčení očí s paletkou Technic PRO Finish

Kombinace matných a třpytivých odstínů v jedné paletce je ideální. Můžete je použít samostatně nebo dohromady. Matné stíny se nejvíce hodí na vnější část oka a rozjasňující na střed a do vnitřního koutku.

Paletka Technic PRO Finish navíc obsahuje i oboustranný štětec, který můžete využít pro jednoduchý, jemný makeup. Vlastnosti stínů jsou na profesionální úrovní. Vysoká pigmentace, snadné stínování a perfektní výdrž. Vše, co potřebujete pro to, aby vás každodenní líčení bavilo a vypadalo skvěle.

technic pro finish 700

Stíny v paletce jsou navrženy tak, aby zvýraznily všechny barvy očí. Pro zelené je zde výrazná vínová. Hnědá a bronzová lichotí modrým a majitelky hnědých očí si mohou vyhrát se světlou a tmavší zlatou barvou. Nechybí zde ani klasická černá v matném provedení. Použít ji můžete jak na kouřové líčení, tak i na linky. Technic paletky vynikají vysokou pigmentací stínů, stačí jen malé množství. Není třeba je na očích vrstvit.

technic pro finish 700 2

Jako základ použijte podkladovou oční bázi a víčko lehce přepudrujte tělovým stínem číslo 11. Prodloužíte tak výdrž a získáte podklad pro snazší stínování. Následně přes celé víčko naneste matný, vínový stín číslo 09 a vystínujte jej do ztracena. Mějte odlehčenou ruku a na štětec zbytečně moc netlačte. Docílíte tím mnohem rychlejšího vystínování a plynulého přechodu.
Líčení můžete oživit rozjasněním vnitřního koutku s pomocí čísla 05. Krásně se třpytí a má lehce zlaté odlesky. Pokud máte menší oči, přidejte do vnitřní, spodní línky bílou tužku. Opticky je zvětší a dodá celému makeupu ještě hezčí vzhled. Na řasy použijte oblíbenou řasenku nebo pro ještě výraznější pohled umělé glamour řasy.

I tváře a rty můžete snadno sladit s líčením očí. Nejprve použijte konturovací tužku pro zvýraznění jejich tvaru a poté naneste matnou, tekutou rtěnku ve vínové barvě. U výrazného líčení nezapomeňte na obočí a upravte jej pomocí tužky nebo stínů.

technic pro finish 700 3

Seznam použitých produktů:

Technic PRO Finish - paletka očních stínů

Umělé a přírodní řasy s výsledným Glamour look

 

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.