Kategorie eshopu

Valentýnské líčení jemné růžové stíny

Chystáte se slavit svatého Valentýna a rády byste v tento den protějšek překvapili krásným, romantickým líčením? Vyzkoušejte jemný makeup očí, ve kterém budete vypadat skvěle po celý den.

Nejste-li zastánkyně výrazných rtěnek, ale přeci jen byste rádi využili růžovou barvu, neváhejte ji použít na oči a rozjasněte s ní vnitřní koutky. Líčení může být v jakékoliv vaší oblíbené barvě, důležité je, cítit se v něm spokojeně a hezky.

1

Aby vám celý makeup vydržel v perfektním stavu po celý den, sáhněte po kosmetice, která má perfektní výdrž. Začněte zakrytím všech nedokonalostí, které jednoduše zamaskujete pomocí Catrice korektoru. Jeho výhodou je, že ho stačí jen malé množství. Nevytvoří proto na pleti silnou vrstvu a vy se nemusíte obávat toho, že bude pleť zbytečně moc zatížena. Velmi příjemný a přirozený na obličeji je Milani makeup. Má velmi lehkou texturu, která se do večera nezačne slévat do vrásek a skvěle drží. Pokud potřebujete docílit vyššího krytí, ale nechcete zbytečně vrstvit, použijte pěnovou houbičku. Zvyšuje krycí schopnost a zároveň pohltí přebytečný makeup. Pleť nezapomeňte zafixovat pudrem.
Je na vás, zda zvolíte výraznější rty nebo oči. Jestliže se zaměříte na oči, nebojte se použít rozjasňující stíny, které opticky zvětší oči a omladí celý obličej. Paletky technic jsou ideální na experimentování. Colourmax Baked obsahuje krásný, bronzový stín, který vytáhne barvu očí. I přes vysokou pigmentaci je stínování snadné a vypadá přirozeně.
Líčení můžete ponechat takhle jemné, decentní, vhodné pro každou příležitost. Pokud však chcete na romantické večeři přeci jen trochu více zazářit, použijte růžový stín do vnitřní koutků očí. Vytvoříte tak velmi zajímavý efekt v růžové barvě, skvěle se hodící na Valentýna.

2

Na rty nezapomeňte použít matnou rtěnku. Výhoda této textury je, že má mnohem větší výdrž, jak klasické krémové rtěnky. Nemusíte se proto neustále kontrolovat v zrcátku a můžete si na plno užít tento sváteční den.

Navrhované produkty na použití:

Paletky Technic

Make-up Milani

Korektory Catrice

 

 

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.