Kategorie eshopu

Řasenky Technic s ukázkou použití

Oslnivě dlouhé řasy, které vám zaručí krásný vzhled a svůdný, sexy pohled nemusí být pouhým snem. Abyste docílili tohoto efektu, můžete vsadit na umělé řasy Ardell a během chvilky mít vystaráno.

Jestliže nepatříte mezi zastánce tohoto trendu, postačí vám řasenka, která dokáže i z těch nejkratších řas vytvořit opravdu výrazné, dlouhé a husté.
Zaměřte svou pozornost na značku Technic. Má v nabídce spoustu moderních produktů, od rtěnek, přes tvářenky, až po paletky očních stínů a nechybí také řasenky, včetně voděodolné. Čím jsou zajímavé a výjimečné? Mají ideální tvarovaný kartáček, který výrazně prodlouží a neslepuje. Perfektně je oddělí od sebe a zachytí i ty nejkratší řasy.
Řasenka Technic Mega Lash je voděodolná. Hodí se pro sport a je odolná také proti otěru. Během dne se z řas nedrolí a neopadává. Obsahuje speciální barvu, jejíž složení je vegan friendly. Objem i délku dodá téměř okamžitě, není třeba vrstvit. Oblíbíte si ji ke každému líčení, ale i samostatně na očích bez očních stínů, udělá velkou parádu.

technic rasenka 2

Technic mega lash volumising řasenka má velmi podobný kartáček jako voděodolná varianta. Opět s její pomocí během chvilky docílíte maximální délky a dodáte líčení šťávu. Speciálně navržený kartáček vytvoří objem a minimálně slepuje. Můžete ji klidně i vrstvit, pokud se tak však rozhodnete, aplikujte vrstvy ihned po sobě. Vyhnete se tak slepení do velkých, nevzhledných trsů.

cerna rasenka technic2

Dalším ne méně zajímavým kouskem je černá prodlužující řasenka Volume Definition. Aplikátor má klasický, rovný tvar, kterým se pohodlně dostanete i do vnitřních koutků. Jednoduchá je i aplikace na spodní řasy. Při použití se neobtiskne a během dne drží a neopadává pod oči.
Novinky značky Technic jsou trendy, kvalitní a perfektně funkční. Přijatelná cena potěší a vy můžete vaši kosmetickou sbírku rozšířit o spoustu nových produktů.

Použité produkty:

Technic prodlužující řasenka

Technic voděodolná řasenka

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.