Kategorie eshopu

Paletka Technic PRO Finish Toffee

Asi pro většinu z nás je hnědý stín naprosto univerzálním odstínem pro každodenní líčení.

Hodí se na makeup vhodný do práce, na akci s kamarády a vypadá dobře na každé barvě očí. Výhodou hnědého stínů je i to, že je multifunkční. Pokud je matný, lze jej využít i na úpravu obočí. Je-li dostatečně pigmentovaný, skvěle se hodí také na vytvoření oční linky.

Patříte k milovníkům hnědé? Pak by vám neměla uniknout profesionální paletka Technic Pro Finish, kterou tvoří široká škála právě hnědých barev.

1 compressor 6

Paletka má jednoduchý, plastový obal, který je sice větší, ale úzký, takže praktický na uskladnění. Součástí paletky není zrcadlo, což vůbec nevadí. Za tak nízkou cenu a celkem 16 vysoce pigmentovaných očních stínů, zrcadlo nebudete vůbec postrádat.

Oční stíny jsou matné a velmi syté. Barvy přenesete v celé jejich kráse na víčko i bez pomocí fixačního spreje. Díky vysoké pigmentaci stačí nabrat jen minimální množství pomocí kosmetického štětce na oči. Najdete zde nejen hnědou, ale i tělovou a béžovou. Nechybí také světlý, téměř bílý stín, který se skvěle hodí jako základ a na projasnění očního víčka.

3 compressor 4

Pokud budete chtít vytvořit výrazné, hnědé kouřové líčení, pomůže vám k tomu černá, která je tak silně pigmentovaná, že ji můžete využít i na linky. Milé překvapení v paletce je štětec, který je oboustranný a velmi dobře se používá.

Konzistence stínů je pudrová. Aby vám stíny neprášily, snažte se je nabírat odlehčenou rukou a zbytečně do stínu štětcem nedřete. Abyste docílili vždy přirozeného a profesionálního efektu, nanášejte stíny od nejsvětlejších po nejtmavší. Jakmile naneste přímo nejtmavší stín, nepodaří se vám jej vystínovat tak dobře, jako když začnete tím nejsvětlejším.

2 compressor 8

Technic patří mezi nejlevnější značky dekorativní kosmetiky, po které rádi sáhnou i profesionálové. Pokud máte rádi výběr, jsou pro vás Technic paletky očních stínů ty pravé. Za nízkou cenu můžete vybírat z mnoha barevných variant i efektů.

95% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.