Kategorie eshopu

Silvestrovský makeup za 10 minut

Glitry, výrazné barvy nebo metalické rtěnky. Na silvestrovské párty se rozhodně nemusíte držet zpět. Ideální čas na to, konečně vyzkoušet umělé řasy...

Glitry, výrazné barvy nebo metalické rtěnky. Na silvestrovské párty se rozhodně nemusíte držet zpět. Ideální čas na to, konečně vyzkoušet umělé řasy, které vás tak dlouho lákají. Na výběr máte z klasické varianty, která drží pomoci speciálního lepidla na řasy nebo vyzkoušejte magnetické řasy. Odvázat se můžete také při zdobení nehtů. Že nejsou příliš ve formě? Nevadí. Použijte umělé nalepovací nehty, které aplikujete během pár vteřin. Perfektně přilnou k přírodnímu nehtu a budou držet po celý večer.

Tvář

Nezdržujte se zdlouhavým zapracováním makeupu a raději sáhněte po BB krému, který vám ušetří mnoho času. Je mnohem lehčí, pohodlnější a vytvoří hezky svěží efekt. Pokud přeci jen vaše pleť potřebuje vyšší krytí, použijte houbičku na makeup, která je na použití mnohem praktičtější i proto, že ji můžete využít zároveň i na korektor. Jestliže vás trápí žilky nebo rudá místa, neutralizujte je pomocí barevných korektorů.

Oči

Lesky a třpyt, nic jiného se na silvestrovský večer a párty nehodí více. Barevné paletky vám pomohou docílit naprosto luxusního a nepřehlédnutelného líčení. Technic glitter palette obsahuje spoustu divokých barev plných třpytek, které na oku drží bez pomocí lepidla. Práce s paletkou je velmi jednoduchá a rychlá. Můžete ji použít klidně i na ozdobení celého těla, například dekoltu.

silvestrovsky makeup1

Rty

Jeden z největších trendů tohoto roku jsou nepochybně metalické tekuté rtěnky. Najdete je u více značek i těch nejlevnějších jako jsou Jordana nebo Essence. Mezi dražší patří Milani Amore Matte Metallic , které mají několik benefitů včetně toho, že nejsou testovány na zvířatech. Stačí jen jedna vrstva, která vaše rty zahalí do krásné, metalické barvy.

silvestrovsky makeup3

Nehty

Máte problematické nehty, ale i přes to byste chtěli zazářit výraznou manikúrou? Nejrychlejší možnost jsou umělé nalepovací nehty. Nemusíte se bát toho, že by vaše přírodní poškodily. Přilepení je šetrné i přes to, že perfektně drží. Royal umělé nehty nabízí spoustu zajímavých designů. Můžete vybírat jak z jednobarevných nehtů, tak i z mnoha vzorů a zdobení.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.