Kategorie eshopu

Pravidelné holení obličeje omlazuje?

Říkáte si, copak je to za hloupost a proč byste si jako žena měla holit celý obličej?

Možná se to na první dojem může zdá trochu unáhlené, ale i holení je možné zařadit do běžné péče o pleť, i když nevlastníte plnovous. K čemu to vlastně pomůže? Vaši pleť tím omladíte a docílíte také mnohem lépe vypadajícího makeupu.

1 compressor 4

Co používat na holení obličeje?
Určitě znáte klasické peelingy nebo scruby. Jejich cílem je z pleti a pokožky odstranit odumřelé buňky, které náš obličej dělají starší tím, že způsobují vrásky a nevzhledná suchá místa. Peeling, tedy pravidelné odstraňování odumřelých částeček z povrchu kůže, můžete však provádět i pomocí seřezávače, určených nejen na obočí, ale i na tvář. Čím méně je prováděný peeling drsnější, tím v případě jemné pleti na obličeji lépe. A právě obyčejný Ardell seřezavač, ve speciálním provedení pro praktické použití, odstraní odumřelé buňky velmi jemně a šetrně.

2 900 compressor 1

Při pravidelném používání dojde k redukci vrásek a zmírní se projevy stárnutí. Ne nadarmo se říká, že muži stárnou pomaleji. Vliv může mít právě jejich pravidelné holení.

3 900 compressor 2

Výhod má však tato technika více. Jednou pro vždy se zbavíte jemných chloupků, které pokud jsou výraznější, mohou při líčení způsobit, že bronzer či tvářenku nikdy nevystínujete hezky do ztracena. Naopak vytvoříte fleky, které rozhodně na obličeji mít nechcete. Dokonale hladká pleť má samozřejmě vliv i na make-up a jeho výdrž.

Nežádoucí účinky?
Máte obavu z toho, aby vám při pravidelném používání seřezavače na obličeji chloupky nerostly více? Nemusíte se ničeho obávat. Jelikož jsou chloupky odstraněný na povrchu, ne s kořínkem, nemá holení žádný vliv na rychlejší růst.

4 900 compressor

Jak často se holit?

Pro dosažení maximálního efektu používejte seřezavač opatrně 1-3 krát týdně dle potřeby. Začněte nejprve opláchnutím obličeje vlažnou vodou. Poté pokožku vyčistěte produkty, na které jste zvyklé a následně proveďte šetrné holení. Můžete použít i holící gel nebo pěnu. Na závěr obličej ošetřete pleťovým krémem.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.