Kategorie eshopu

Catrice makeup novinky podzim/zima 2019

Patříte mezi zastánce levné kosmetiky? Pak určitě znáte značku Catrice, jejíž sortiment je velmi pestrý a neustále se drží trendů.

Ať už jde o barevné rozjasňovače na obličej, tekuté, matné rtěnky nebo metalické oční stíny, to vše u Catrice najdete. Nabízí také spoustu praktických kousků, které oceníte, pokud potřebujete doma ušetřit místo nebo často cestujete.

CATRICE Exotic Traveller 9000 compressor

Paletka Exotic Traveller už názvem napovídá, že jde o skladnou paletku, kterou doslova strčíte do kapsy. Je to tak, paletka je o velikosti dlaně, ale i přes to je její obsah pestrý a hlavně praktický. Catrice paletka obsahuje oční stíny, avšak některé z nich můžete použít i jako rozjasňovač na tváře.

Výrazná petrolejová barva nebo vínová jsou jako stvořené na sexy kouřovky. Zlatou si zamilují všichni, kdo chtějí zvýraznit modrou nebo zelenou barvu očí. V paletce pak najdete i tři jemné, tělové odstíny, které jsou metalické a lze je použít jako rozjasňovač. Stačí lehce nabrat na prsty a aplikovat na tváře.

Pokud jste dosud nezkusili oční stíny Catrice, budete mile překvapeni. Nízká cena se neodráží na kvalitě produkty, naopak. I přes příznivé ceny nabízí značka vysokou pigmentaci a skvělou výdrž. Oční stíny se dobře nanáší kosmetickým štětcem i prsty. Patříte-li mezi začátečníky, tmavší barvy použijte pouze na vnější část oka, ne přes celé víčko. Líčení tak bude jemnější a půjde snadněji vytvořit. Odvážnější se mohou rovnou vrhnout na tmavé barvy a celý makeup pak rozjasnit třeba světle zlatou.

Catrice Contour paletka 900 compressor

Jaké jsou další novinky? Například Catrice Contour paletka, obsahuje dva konturovací pudry a jeden tělový na projasnění. Odstíny mají perfektní barvu pro vytvoření přirozených stínů v obličeji. Prostřední odstín je teplejší a můžete ho použít jako bronzer. Nebojte se využít paletku i na líčení očí, kterou díky střední pigmentaci ocení i začátečníci v líčení.

Catrice Contour paletka 900 2 compressor

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.