Kategorie eshopu

Šedé líčení a matné rty

Matné rty jsou velmi trendy a hodí se ke každému líčení. Vybírat můžete z mnoha odstínů, od rudé, přes růžové, až po nude barvy. Oblíbené jsou i hodně výrazné matné tekuté rtěnky...

Oblíbené jsou i hodně výrazné matné tekuté rtěnky, jako je modrá nebo zelená. Můžete je kombinovat s matnými i třpytivými očními stíny, oboje vypadá skvěle.
Šedé stíny na očích vypadají moc hezky, abyste očím dodali hlubší a výraznější pohled, je nutné oko nejprve vystínovat přirozenějším odstínem hnědé.
Ideální pro klasického stínování je mít po ruce paletku očních stínů v neutrálních barvách. Barvy v paletce na sebe hezky navazují a na očích vypadají přirozeně. Můžete je kombinovat s výraznějšími stíny nebo zůstat i decentního, jemného líčení. Technic Treasury paletky 24 očních stínů nabízí široký výběr matných i třpytivých očních stínů.
Na rozjasnění můžete použít oční stíny Jenny Lane, které krásně rozjasní a perfektní drží. Pokud máte mastnější víčko, nezapomeňte použít bázi pod stíny. Obočí upravte do požadovaného tvaru a zafixujte Gelem na obočí.

sede liceni beauty tip by i

Pokud chcete celé líčení ještě více zvýraznit, pomohou vám k tomu umělé řasy. Nemusíte se obávat, že budou na očích vypadat uměle a nepřirozeně. Na výběr je z mnoha přirozených tvarů. I Envy Kiss jsou vyrobeny z jemných vláken a tvoří je drobné trsy, které tvoří maximálně přirozený efekt. Pro lepení použijte Kvalitní lepidlo na řasy, abyste měli jistotu, že po celý den budou perfektně držet.

Typ KISS KPE33 má praktický vzhled a tvar. Jednotlivé trsy jsou hezky přes sebe, stejně jak tomu je u přírodních řas. Nalepovací plocha je nenápadná a není třeba přidávat černou linku.

sede liceni beauty tip2

Rty vykreslete nejprve konturovací tužkou a poté vyplňte tekutou rtěnkou. Nanášejte spíše menší množství a teprve až v případě potřeby vrstvěte. Výdrž tekutých rtěnek je perfektní, odolají nejen pití, ale i jídlu. Při aplikaci dejte pozor a postupujte raději pomalu. Díky vysoké výdrži se rtěnka těžko upravujte. Na odlíčení použijte Dvoufázový odličovač s olejem.

sede liceni beauty matne rty

 

 

 

95% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.