Kategorie eshopu

CATRICE Dazzle Bomb - kosmetická limitka

Třpytky všude okolo: třpytivé rozjasnění pro oči, rty, nehty a tělo jsou trendem po celý rok. Nová Limitovaná Edice od CATRICE Dazzle Bomb povýší make-upové techniky, jako je strobing, na novou úroveň- a to díky silným třpytivým pigmetnům.

dazzle bomb limitka kosmeti compressor

CATRICE Dazzle Bomb LIMITKA Třpytivý fluid na tělo a obličej

Tekutá textura obsahuje jemné částečky pro rozzáření pokožky na těle a obličeji. Pipetový aplikátor ti umožní jednoduchou a přesnou aplikaci. Nanes fluid samotný nebo pod make-up pro jeho rozzáření.

Cosmic Body Sparkle Fluid 
 fluid compressor

 

CATRICE Dazzle Bomb Lak na nehty

Holografické třpytky dodají tvému nehtovému stylingu elegantní tečku a světle růžový, fialový a stříbrný odstín přemění tvé nehty ve šperk. Nanes je samostatně nebo jako krycí lak.

 C01 Rose Quartz  C02 Gem of Stones  C03 Amethyst
 catrice lak na nehty 01 300 compressor  catrice lak na nehty 02 300 compressor catrice lak na nehty 03 300 compressor 

 

CATRICE Dazzle Bomb Tekuté oční linky Dazzliner světle růžové

Oční linky můžeš použít i jako krycí oční stíny: tekuté linky obsahují jemné třpytivé částečky pro rozjasnění očí. Díky štětečkovému aplikátoru se tekutá textura jednoduše aplikuje - a to jak k linii řas tak i na oční víčka pro dramatický efekt.

C01 Iridescent EyesC01 Iridescent Eyes 
 linky compressor

 

CATRICE Dazzle Bomb Rtěnka Dazzling

Textura rtěnky nabízí dramatický barevný efekt se třpytkami. Díky extrémně krémové formuli je rtěnka na rtech velice příjemná. Vybrat si můžeš z pěti odstínů- světlá fialová, tmavá fialová, růžová, temně červená a bronzová.

 

 C01 Eclectic Lilac  C02 Precious Plum  C03 Prismatic Pink
 catrice rtenka dazzling 01 compressor  catrice rtenka dazzling 02 300 compressor  catrice rtenka dazzling 03 compressor
 C04 Radiant Red  C05 Bronzed Reflection  
 catrice rtenka dazzling 04 compressor  catrice rtenka dazzling 05 compressor  

 

CATRICE Dazzle Bomb Paleta na oči a rty

Pudrová textura s různými efekty od světlých po dramatické třpytky můžete aplikovat na oční víčka nebo na rty. Různé odstíny od světle tělové, růžové a fialové až po tmavě fialovou umožní vytvořit spoustu kombinací. Paleta obsahuje i dvojitý houbičkový aplikátor pro jednoduchou aplikaci.

 C01 Dazzle Now Or Never
 paletka 02 compressor

 

CATRICE Dazzle Bomb Odlupovací podkladový a krycí lak

Odlakování laků se třpytkami není vůbec jednoduché. Proto je Odlupovací podkladový a krycí lak Glitter skvělým pomocníkem, protože ti usnadní odlakování laků- jednoduše je odloupneš. Lak můžeš použít i jako krycí lak pro uhlazení třpytek a jejich ochranu.

 C01 Transparent
 base coat compressor

 

CATRICE Dazzle Bomb Papírová tvářenka Holographic

Díky jemné tvářenkové textuře s holografickým efektem ti speciální Papírová tvářenka dodá na tváře nádech svěžesti. Jemné papírky nanesou tvářenku jedním pohybem. Nepotřebuješ k tomu žádný štětec, takže je tvářenka šiková i na cesty.

 C01 Champagne Shower
 tvarenka compressor

 

CATRICE Dazzle Bomb Třpytky Dazzle Dust multi flitry

Sypké a jemné třpytky rozjasní obličej, tělo a nehty. Jednoduše nasyp třpytky na stále nezaschlý lak na nehty, nech zaschnout a poté zapečeť krycím lakem. Nebo můžeš třpytky smíchat s tělovým mlékem a alikovat na požadované oblasti na těle nebo na obličeji.

 Loose Dazzle Dust
 dust compressor

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.