Kategorie eshopu

POSTUP NA JEMNÉ OČNÍ LINKY KAJALOVOU TUŽKOU

Rádi byste si dopřáli výrazné černé linky, ale máte pocit, že vám nesluší? Pravdou je, že ostré černé linky nejsou pro každého.

Pokud jste jemný typ, mohou na vás vypadat příliš tvrdě. Vliv má samozřejmě i tvar a velikost očí. Jsou-li menší a zapadlé, linka se na nich téměř ztratí a hlavně, se mohou během dne rozmazávat. Naštěstí je spousta variant očních linek, ze kterých si můžete vybrat ty, které vám budou slušet.

technic kajal 900

Asi nejméně výraznou, ale za to velmi oblíbenou variantou k linkám ve fixu, jsou linky očním stínem nebo tužkou. Působí mnohem jemněji a hodí se téměř pro každý tvar očí. Mohou být velmi nenápadné, není ale problém je trochu více zdůraznit a vytvořit i s pouhou tužkou výrazné linky.

JAK NA TO?
Tužky na oči jsou buď klasické úzké nebo v jumbo velikosti. Tužka na tento typ linek je ideální se silnější tuhou. Obyčejná, úzká, by se vám špatně rozmazávala a výsledný efekt by nebyl tak hezký. Naopak s Technic kajalovou jumbo tužkou se vám bude pracovat skvěle. Se silnou, ale měkkou tuhou se navíc pohodlně kreslí i na starším víčku s vrásky.

1. KROK
Oční víčko si zmatněte. Použít můžete pleťový pudr nebo béžový oční stín. Zabráníte tím tomu, aby se linka během dne obtiskla na horní víčko.

2. KROK
Nakreslete linku tužkou tak, aby končila ideálně kousek na středem víčka. Linka bude vypadat jemněji a nebude zbytečně zmenšovat oči. V této fázi vůbec nemusíte řešit vzhled linky, jelikož ji budete následně rozmazávat.

Technic Kajal tuka makeup

3. KROK
Pomocí zkoseného štětce na oční stíny linku rozmažte směrem do vnějšího koutku tak moc, jak chcete, aby šla linka vidět.

4. KROK
Nyní přijde poslední fáze, kdy linku plochým štětcem rozmažete směrem nahoru a do vnější části oka do ztracena a máte hotovo.

Technic Kajal tuka detail

Během dne stačí jen přidat řasenku a máte dokonalý letní makeup. Na večer můžete přidat umělé řasy Ardell Remy a z jemného denního líčení se během chvilky stane sexy, večerní makeup. Umělé řasy dokonale zvýrazní oči a opticky je zvětší. S kvalitním lepidlem na řasy se nemusíte obávat ničeho a můžete si užít nezapomenutelný letní večer.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.