Kategorie eshopu

Catrice Active Warrior kosmetická limitka

Svoboda pohybu - psychické a fyzické cvičení v harmonii s tělem a s jeho individuálními potřebami.

Svoboda pohybu, psychické a fyzické cvičení v harmonii s tělem a s jeho individuálními potřebami. Sportovní atmosféra se odráží v novém trendu Athleisure a nové Limitované Edici "Active Warrior". Zaměřena je zejména na produkty s vysokým výkonem, s dlouhotrvajícím efektem a s texturami odolnými vůči potu. Každý produkt je vyvinutý tak, aby podporoval Váš aktivní životní styl a zvládl i ty nejtěžší situace.

catrice active warrior 900

Krémový a voděodolný rozjasňovač s ultra jemnými třpytivými částečkami rozzáří tvoji pleť. Praktický aplikátor ti usnadní aplikaci a vybrat si můžeš ze dvou odstínů- tělový a rosé.

010 WORK IT OUT! 020 GYM BEAM
catrice rozjasnovac 01 01 catrice rozjasnovac 02 01

 

Dlouhotrvající barevný efekt zbarví rty, lehká textura je příjemná na rtech a tenký tvar se jednoduše drží v ruce. Vybrat si můžete ze dvou odstínů: růžová a oranžovo- červená. 

010 AdREDnaline 020 Heatwave
catrice active warrior barva na rty 020 ruzova catrice active warrior barva na rty 020 ruzova

 

Praktický beauty pomocník na cesty: Podklad v tyčince Blurring Stick nabízí efekt soft - focus v praktické skladné velikosti. Textura zmatní pokožku a můžete ji nanést pod make-up nebo i na make-up během dne pro úpravy na cestách. Výsledek je bezbarvý a je vhodný pro všechny tóny pleti.

010 Transparent

catrice podklad pod make up baze limitka active warrior

 

Voděodolná a dlouhotrvající kajalová tužka na oči sjednocuje jednoduchou aplikaci tužky a přesnost tekutých očních linek. Jemná textura nabízí černý kouřový výsledek. Díky zabudovanému ořezávátku ve víčku si můžete připravit tužku před každou aplikací.

010 The GREYtest Alive
 catrice active warrior tuzka na oci cerna limitka dlouhotrvajici vodeodolna

 

Matující sypký pudr s efektem soft - focus dlouhodobě zafixuje make-up. Jemná textura pudru je voděodolná a odolná proti potu, takže je šikovná v letních horkých dnech nebo do posilovny. S praktickým zrcátkem pro rychlé úpravy na cestách.

010 Ready, Set, Go
catrice freezing pudr limitka active warrior pruhledny pudr

 

Šikovný sprej pro zafixování make-upu. Sprej můžete použít jako podklad pro přípravu pokožky před aplikací make-upu, jako fixační sprej pro zafixování hotového make-upu a jako osvěžení během dne. Odolný vůči potu!

010 Gym Tonic
catrice sprej na make up freezing fixacni limitka active warrior

 

Máte za sebou party, chystáte se do posilovny nebo je jen horký letní den? Praktické Osvěžující ubrousky jsou šikovné nejen na cesty. Jemně a efektivně odstraní nechtěné pachy a osvěží pleť. S povzbuzující vůní.

Sweat Soldier Refreshing Wipes
catrice kapesnicky limitka active warrior

 

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.