Kategorie eshopu

Ardell Beauty kosmetika - Highlights

Světoznámá značka umělých řas si pro nás připravila velké překvapení. Nově pod názvem Ardell Beauty najdete celou řadu dekorativní kosmetiky. 

Světoznámá značka umělých řas si pro nás připravila velké překvapení. Nově pod názvem Ardell Beauty najdete celou řadu dekorativní kosmetiky. V nabídce mají spoustu rtěnek různých konzistencí, oční stíny, paletky, tužky nebo fix na obočí. Kolekce je opravdu velmi rozmanitá a plná zajímavých barev, ze kterých si vyberete, ať už se líčíte jemně nebo výrazněji.

0 compressor

Rtěnky
Všechny milovnice výrazných rtů potěší, že mohou vybírat z široké škály odstínů i konzistencí. Vyzkoušejte klasické rtěnky, které jsou vysoce pigmentované, krémové a příjemné na rtech. Pokud potřebujete něco odolnějšího, sáhněte po Ardell tekuté rtěnce Whipped Cream. Krásně se vpijí do rtů a odolají dokonce i jídlu a pití.

1 compressor

Mezi barvami je spousta nude odstínů, ale i divoká fialová nebo zářivě růžová. Nechybí také hodně tmavé varianty.

Paletky stínů
Oční stíny s názvem Ardell Sensual Eyes jsou umístěny v malých, quatro paletkách. Pořídit si však můžete i větší, obsahující hned 15 odstínů. Pigmentace je vysoká, konzistence příjemná a minimálně práší. Výhodou je, že se stíny dobře nanáší jak prsty, tak i kosmetickým štětcem. Navíc jsou navrženy tak, aby k sobě ladily. Snadno s nimi díky tomu vytvoříte jemný i výraznější makeup.

2 compressor

Další výhodou Ardell očních stínů je jejich výdrž. Po celý den na očích skvěle drží. Pokud víte, že máte mastnější a problematické víčko, najdete u této značky i bázi pod oční stíny.

3 compressor

Dáváte-li přednost co nejjednodušší a nejrychlejší aplikaci, mohly by vás zaujmout stíny v tužce. Na výběr je opět z mnoha krásných odstínů. Hedvábná konzistence se rozprostře po víčku a perfektně drží. Snadno je rozmažete do ztracena a můžete je použít i jako základ pro zvýraznění stínů. 

Tužky na oči
Hledáte opravdu dokonale černou tužku na oči, která bude zároveň tak měkká, že ji budete moci použít i na vnitřní oční linku? Ardell Beauty Wanna be lucky jsou měkké, gelové a mají skvělou výdrž. Na víčku je lehce rozmažete do ztracena. Na druhém konci je praktické ořezávátko.
Řasenky
Že jste ještě nenašli voděodolnou řasenku, kterou byste si s klidem mohli vzít i do bazénu? Ardell waterproof mascara drží více než skvěle. Ideální kousek pro dovolenou u moře. Kromě voděodolné nabízí také oboustrannou řasenku, u které najdete ultra tenký kartáček praktický pro velmi krátké nebo spodní řasy.
Fix na obočí
Trápí vás příliš tenké obočí a toužíte pro přirozeně hustém tvaru? Ardell Fix na obočí poslouží k tomu, abyste s ním v obočí vytvořili na pohled věrohodné chloupky. Na výběr je ze čtyř odstínů, takže si vyberou jak brunety, tak i světlovlásky nebo zrzky. Barva spolehlivě drží a je odolná i proti rozmazání.

4 compressor

 Použité produkty:

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.