Kategorie eshopu

ARDELL NAKED NOVÉ TYPY ŘAS

Věděli jste, že se kolekce značky Ardell Naked rozrostla o nové tvary umělých řas?

Celá kolekce je založena na lehkosti, komfortu a velmi přirozeném vzhledu. Jsou ideální pro začátečníky, ale i profíky, kteří mají bohaté zkušeností s nošením umělých řas. Jejich aplikace je opravdu snadná, drží svůj tvar a velice jednoduše se přizpůsobí očnímu víčku. Novinky v této kolekci jsou o něco výraznější, vhodné pro speciální příležitosti. Zajímá vás, jak vypadají na očích?

arde 425 900

Velkou výhodou umělých řas Ardell Naked je jejich přirozený vzhled a tvar, který perfektně sedí na oku a přizpůsobí se přírodním řasám. U jiných značek je třeba po nalepení maskovat přechod černou linkou. Ardell Naked řasy jsou tak jemné, že na očích vypadají jako vaše vlastní.

První novinkou jsou řasy číslo 425. Jsou dlouhé, ale ne příliš husté. Jejich délka se hodí pro menší i větší oči. Mají tvar, který zalichotí každému oku. Jsou vhodné na večerní i denní nošení a krásně vypadají k jemnému, ale i k výraznému makeupu.

Řasy číslo 427 jsou velmi výrazné a nepatříte-li do skupiny kosmetických nadšenců, kteří umělé řasy nosí běžně každý den, rozhodně začněte s jemnější variantou. Tyto umělé řasy jsou extrémně dlouhé a zdůrazní pohled i bez výrazného líčení. Pokud budou pro vaše víčko delší, zastřihněte je z vnější strany pomocí manikúrních nůžek.

ard 425 427

Mezi více přirozené řasy, z novinek, patří rozhodně číslo 428. Délka je naprosto ideální pro majitelky menších očí nebo zapadlého víčka. Řasy jsou tak akorát dlouhé a husté. Perfektní na den i večer. Na oku vypadají maximálně přirozeně, na druhou stranu oči nápadně otevřou a zalichotí celému obličeji.

ard 428 429

Velmi podobné, jen o něco delší jsou Ardell číslo 429. Tvořeny jsou opět technikou řasa přes řasu, pro maximálně přirozený efekt. Řasy jsou i přes jejich délku velice lehké a pohodlně se nosí. Pokud použijete na lepení Ardell lepidlo na řasy, nemusíte se vůbec obávat toho, že by se vám během dne z očí odlepovaly. Značkou Ardell je nejlépe začít, patříte-li mezi začátečníky a chystáte se na první vyzkošení. Jejich kvalita a nízká cena si získá každého milovníka kosmetiky a makeupu.

ard 900

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.