Kategorie eshopu

Ardell magnetické řasy jak je aplikovat?

 

Celý kosmetický svět šokovala novinka, se kterou přišla značka Ardell makeup. Pokud jste milovnice umělých řas, zbystřete, v nabídce jsou totiž nově magnetické.

Běžné lepení může někoho potrápit, jestliže patříte mezi ty, kterým to s lepidlem příliš nejde, rozhodně byste tuto vychytávku měli vyzkoušet.

1

Jak to funguje?
Aplikovat magnetické řasy je velmi jednoduché. Podél pásku je umístěno několik magnetek. Na jedno oko přijdou pak dva trsy, které se jednoduše vlivem protikladných pólů k sobě přitáhnout a spojí. Vše tedy drží pomocí magnetů a zároveň na přírodních řasách, které jsou mezi nimi.

Krátké video jak si řasy nasadit 

Aplikace?
Při nasazování použijte obě ruce a v každé držte jednotlivý trs, dokud se na očích nespojí. Jakmile jeden pustíte dříve, vlivem spojení magnetů by se mohly řasy pohnout a vy byste museli celý proces opakovat. Držte je proto do té doby, dokud nemáte pocit, že jsou řasy nasazené správně.
Opakovaná aplikace díky tomu, že nepoužíváte lepidlo na řasy, není žádný problém. Pokud se vám první nasazení nepodaří podle vašich představ, nezoufejte. Je důležité získat zkušenost a najít si vlastní styl nasazování, který vám bude nejvíce vyhovovat.

7

Výdrž?
Možná vás napadne, jak je to s výdrží. Není přeci jen na lepidlo větší spoleh? Nemusíte se vůbec bát toho, že by se na očích posunuly nebo vám třeba samy upadly. Nic takového se nemůže stát. Drží opravdu pevně, stejně, jako když je přilepíte.
Jak je sundat?
Co se týká sundávání, je to oproti přilepeným řasám mnohem rychlejší a pohodlnější. Líčení navíc zůstane neporušeno. Můžete je tak sundat kdykoliv během dne, aniž byste se musely obávat, že si jakkoliv narušíte váš makeup.

Značka Ardell přišla hned se čtyřmi různými typy. Můžete si pořídit výraznější na celé víčko nebo méně nápadný tvar, určený jen do vnější části oka. Zkrácený typ vytvoří sexy kočičí pohled. Klasická varianta zase výrazně prodlouží a zahustí.

Accents 01

accents 001

Tento tvar je více výrazný, řasy jsou hodně dlouhé a vhodné spíše pro speciální příležitosti.

Accents 02

accents 002

 

Tato varianta se již hodí na běžné nošení. Řasy jsou husté, takže výrazně zahustí vnější část očí a opticky je zvětší.

Wispies

double wispies

Ze všech čtyř variant je tato nejvíce přirozená. Nejen samotným tvarem, ale i délkou.

Demi Wispies

double demi wispies

Velmi výrazné umělé řasy, které však na očích vytvoří přirozený vzhled. Jsou hodně husté a vytvoří svůdný pohled.

110 Natural

double 110

Přirozený vzhled řas 110

  • Máte-li oko menší a jsou pro vás příliš dlouhé, opatrně je z vnější strany zastřihněte.
  • Magnetické řasy jsou praktické. Nemusíte myslet na to, že jste zapomněli dokoupit lepidlo.
  • Odpadnou vám starosti s lepením a aplikace je vzhledem k tomu i mnohem rychlejší.
  • Stejně jako při klasickém lepení i v tomto případě je nutné najít si svůj vlastní způsob a techniku pro jejich nasazování.

Použité řasy: Magnetické řasy Ardell

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.