Kategorie eshopu

TECHNIC LUXUSNÍ KOSMETIKA ZA PÁR KORUN

Dokonalý design, trendy odstíny a kvalita, která se vyrovná mnohem značkám. Technic přináší další profi paletky, které si oblíbíte na první vyzkoušení.

Jsou menší velikosti, tudíž velmi praktické na uskladnění. Nezaberou sice příliš místa, ale vytvoříte s nimi spoustu krásného líčení. Podívejte se na to, jak vypadají uvnitř a jaký makeup s nimi můžete vykouzlit.

4 900

Na výběr je hned z několika barevných variant. Na své si přijdou všichni, milovníci přírodní, hnědých barev i zastánci zářivého líčení v modrých, zelených nebo růžových tónech. Paletka obsahuje lisované pigmenty, jde tedy o perfektně pigmentované stíny, které jsou na očích výraznější. Vhodné jsou ale i na jemné líčení, stačí na štětec nabrat malé množství a pečlivě vystínovat.

3 900

Hned první pozitivní vlastností těchto paletek je rozhodně fakt, že jsou vegan friendly. Zaujmou vás také cenově. Technic kosmetika je proslulá svou kvalitou a nízkými cenami. Díky tomu si můžete dopřát více než jednu barevnou variantu a stíny mezi sebou kombinovat.

Nosíte nejčastěji hnědé a béžové oční stíny. Pak je pro vás Technic paletka pigmentů Entranced ta pravá. Matní stíny doplňují třpytivé barvy a spolu vypadají na očích naprosto úžasně. Díky velmi dobré pigmentaci si s pigmenty můžete vyhrát a použít je na jemné denní, ale i glamour, výrazné líčení.

2 900

Více pestrá je paletka pigmentů Bewitched. Obsahuje hned několik aktuálně oblíbených a trendy barev. S perleťovou růžovou vytvoříte originální makeup a krásně s ní rozjasníte pohled. Také v této paletce nechybí světlejší oční stíny, perfektní jako podklad nebo na rozjasnění pod obočí. Plochým štětcem se pigmenty velmi jednoduše zapracují a na očích drží po celý den. Stínováním na horní víčko opticky zvětšíte oči. Paletky Technic využijete zkrátka na každou příležitost.

1 900

Objevte další luxusní produkty kosmetiky Technic. Matné rtěnky, pudry, levné makeupy nebo další profesionální paletky očních stínů.

95% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.