Kategorie eshopu

INSPIRACE NA VÁNOČNÍ A SILVESTROVSKÝ MAKEUP

Začínáte plánovat vánoční a silvestrovský makeup? Potřebujete inspiraci na originální nebo naopak ne příliš výrazné líčení, které bude vhodné na večer s rodinou i na párty s přáteli?

Pokud chcete vypadat opravdu dobře a stejně tak se i cítit, začněte s péčí o celé tělo i obličej. Dopřejte si před svátečním dnem peeling celého těla, hydratujte suchou pokožku tělovým máslem, které poskytne nejen hydrataci, ale kůži po celém těle i příjemně provoní. U obličeje začněte důkladným vyčištěním pleti. Jste-li majitelky citlivější pleti, použijte manuální čistící kartáček, který pleť vyčistí a zbaví odumřelých buněk i bez pomocných tekutin. Nemusíte se bát podrážděný, čistící kartáčky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly i problematické pleti. Poté naneste pleťový krém, který se do prokrvené pleti lépe vstřebá a maximálně ji hydratuje.

clanek 900 1

VÁNOČNÍ MAKEUP
Jestliže vás čeká více povinností s přípravou vánočního dne, určitě se chcete cítit především pohodlně. Krásné líčení nemusí být vždy výrazné. Rády byste vypadaly skvěle, ale nechce se vám tvořit glamour makeup? Vsaďte na umělé řasy. K těm vám postačí jen lehké rozjasnění tváří, rtěnka nebo lesk na rty a budete vypadat kouzelně. Máte-li z umělých řas respekt a dosud jste je nevyzkoušeli, začněte s kratším, přirozeným tvarem. Přesně takové najdete v Ardell Naked kolekci. Obsahuje hned několik různých tvarů v délce, která zalichotí každému tvaru očí.

clanek 900 2

SILVESTROVSKÝ MAKEUP
Jestli se někdy můžete v líčení opravdu hodně odvázat, tak rozhodně na silvestrovský večer. Barevné líčení v tento den nikoho nepřekvapí. Použít můžete i třpytky nebo velmi efektní zdobící kamínky, které jednoduše nalepíte na obličej a dokonale tak doplníte i jen jemné líčení.

clanek 900 3

Pokud se chystáte na větší párty, určitě se budete věnovat i manikúře. Nezapomeňte ruce nejprve pořádně namazat, ideálně jim dopřejte vyživující zábal a masku. Poté můžete začít se zdobením nehtů. Znáte neonové laky na nehty? Ty jsou na silvestr jako stvořené.

Buďte připraveni na tyto sváteční dny. Na eshopu normain.cz najdete široký výběr z dekorativní i pečující kosmetiky. Nechybí i štětce, pinzety, laky na nehty a největší nabídka umělých řas Ardell.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.