Kategorie eshopu

Ardell 156 Soft Touch

Ardell 156 Soft Touche

Sexy pohled, opticky větší a výraznější oči, přesně tohoto docílíte řasami od značky Ardell. Typ nesoucí název Soft Touch 156 black patří mezi lehčí řasy..

Typ nesoucí název Soft Touch 156 black patří mezi lehčí řasy, které na víčku vůbec nepocítíte, i když patříte mezi začátečnice v nošení řas. Pásek a nalepovací plocha je ultra tenká a lehká, proto jsou na víčku maximálně pohodlné. U těchto řas není potřeba nanášet linku, přechod mezi přírodními řasami a umělými vypadat velmi přirozeně.

soft touch 156black 300

Originální a trendy tvar dodá vašim očím kočičí pohled, řasy se totiž prodlužují postupně od vnitřního koutku k vnějšímu, což vytvoří velmi pěkný efekt a hezky protáhne a zvětší oko. Snadno se lepí, a díky lepidlu Ardell Adhesive se nemusíte obávat, že by se vám kdykoliv během dne odlepily. Lepidlo je kvalitní a drží řasy po celý den na svém místě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ardell 156 soft touch2

Pokud si ještě nejste úplně jisté s lepením řas, vezměte si na pomoc pinzetu, kterou nejen řasy pohodlně přiložíte na víčko, ale zároveň ji použijete i k přitlačení k přírodním řasám tak, aby se vše hezky spojilo a vypadalo přirozeně.

ardell 156 soft touch

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.