Kategorie eshopu

Dlouhotrvající valentýnský makeup

Čeká vás na svatého Valentýna párty nebo romantická večera?

Pak je ten nejvyšší čas začít plánovat, jaký makeup zvolíte, a hlavně, které produkty použijete. V tento den dlouhotrvající makeup oceníte více, jak jindy. Které stíny spolehlivě vydrží od rána až do večera? Jakou rtěnku zvolit, aby vydržela nejen chutnou večeři při svíčkách, ale i pár polibků? Vsaďte na ověřenou kosmetiku, která patří mezi TOP u nás i ve světě.

valentyn 1 900 compressor

Základ je nejdůležitější. Zejména, je-li vaše víčko mastnější a máte s výdrží očních stínů problém, neměli byste vynechat oční bázi. Nejen, že prodlouží výdrž stínů, vyrovnají a vyhladí kůži a usnadní tak stínování. Oční báze W7 má další výhodu, že je zabarvená, oční víčko tedy i projasní a celkově zvýrazní intenzitu barev. Na výběr je ze dvou odstínů. Faktem však je, že po zapracování se oba skvěle přizpůsobí pleti.

Pudrové nebo krémové stíny?

Pokud chcete vsadit na opravdu dlouhou výdrž, místo pudrové konzistence použijte krémovou. Na víčku během pár vteřin zaschne a dolů ji dostanete jedině dvoufázovým odličovačem s obsahem oleje. Tekuté stíny Jenny Lane jsou sázka na jistotu. Široký výběr barev a jemné odlesky jsou jako stvořené pro romantické líčení.

valentyn 2 900 compressor

Řasy jako panenka

Co by to bylo za výjimečný makeup bez výrazných řas. Pokud již máte zkušenost s umělými řasami, můžete v tento romantický den vsadit na ně a mít jistotu, že bude celé vaše líčení opravdu okouzlující. Sexy pohled však vytvoříte i s pomocí Ardell řasenky, která je navíc oboustranná. Na jejím jednom konci naleznete velmi úzký, precizní aplikátor, který je perfektní na spodní řasy. Praktický bude zejména pro majitelky velmi krátkých řas. Zachytí je až u jejich kořínků a výrazně prodlouží.

Neslíbatelná rtěnka

Na rtěnce v tento den opravdu hodně záleží. Sáhněte proto po tekutých rtěnkách, které jsou vyhlášené svou výdrží. U značky Ardell naleznete nejen krásné řasy, ale také tekuté rtěnky s vysokou pigmentací. Vytvoří na rtech velmi tenkou vrstvu a nepnou. Jestliže jste zvyklé nosit odvážnější barvy, u značky Saffron Cosmetics najdete klasické, krémové rtěnky v barvách, jako jsou zelená, modrá nebo černá.

2 compressor 1

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.