Kategorie eshopu

5 TIPŮ JAK VYBRAT UMĚLÉ ŘASY – pro začátečníky

Každá žena touží po dlouhých a hustých řasách, které zvýrazní pohled i bez výrazného líčení. Bohužel ne vždy s obyčejnou řasenkou docílíte tohoto efektu. Umělé řasy jsou rychlým a efektivním řešením. Můžete je kdykoliv nalepit, snadno odlepit a opakovaně použít.

Při šetrném sundávání vám vydrží na mnoho aplikací. Jestliže patříte mezi nováčky a nevíte si rady s tím, jaký zvolit tvar a délku podívejte se na naše tipy, které vám pomohou vybrat pro vás ty nejvhodnější.

1

Jako první si vyberte značku, která je vám svou nabídkou a cenami sympatická. Mezi ty nejznámější a cenově velmi dostupné patří světově oblíbené Ardell USA. Chcete-li si dopřát něco luxusnějšího, můžete vyzkoušet značku PLH Beauty, za nimiž stojí známá, čeká youtuberka Petra Lovely Hair. Ardell USA mají velmi širokou nabídku, ze které si vybere opravdu každý. Nabízí méně nápadné umělé řasy pro každodenní nošení, ale i výraznější typy pro speciální příležitosti jako je například ples.

Podle čeho vybírat?

1. Velkou roli při výběru hraje samotný tvar a velikost vašich očí. Jsou-li menší, zvolte kratší délku, která v středu nepřesahuje 10 mm. Rozměry jsou celkem tři – vnější, vnitřní délka a střed.

3

2. Pozornost věnujte tomu, jak nízko nebo vysoko máte posazené obočí. I tento umělý doplněk může na očích vypadat nenápadně. Je však nutné držet se přirozené délky, která nikdy nezasahuje až k obočí. Jestliže máte tuto vzdálenost menší, opět se dívejte na varianty s maximální délkou v jejich středu 10 mm. Pokud máte obočí posazené výše, můžete si dovolit i výraznější typy, jejichž střed dosahuje až 16 mm.

2

3. Je-li to vaše první zkušenost, rozhodně nezačínejte s řasy ve stylu glamour. Zvolte jemnější a přirozenější, které vám pomohou zvyknout si na jejich nošení.
4. Pro maximálně přirozený vzhled se držte tvaru, kdy je délka ve vnitřním koutku kratší a směrem k vnějšímu delší. Stejně tak, jak rostou přirozeně. Skvělým příkladem jsou Ardell Natural Babies Black. Ideální pro začátečníky.

babies1

5. Dostatečně široká nalepovací plocha vám usnadní aplikaci. Řasy jsou pevnější, déle vydrží a snadněji se lepí.

spiky385

 

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.