Kategorie eshopu

Hnědé odstíny očních stínů pro jemné líčení

Jak docílit líčení, které bude ne příliš nápadné, ale přeci jen trochu výraznější než váš běžný makeup? I s tlumenými, odstíny můžete na očích vytvořit zajímavý look a divoké kouřovky.

Pokud jste navíc zastánci jen jemného makeupu, jsou zemité barvy očních stínů pro vás to pravé. Tmavě či světle hnědá, bronzová nebo cihlová vypadá nenápadně a zalichotí všem očím. Dejte pozor na to, zda zvolíte studené nebo teplé odstíny. Rozhodujte se mezi nimi s ohledem na vaší pleť. Patříte-li mezi porcelánové bledulky, dejte přednost studeným barvám, pokud je vaše pleť snědší, můžete si dovolit oboje.

normain hnede stiny 01 900p

MAT
 byste měli mít po ruce neustále, poslouží skvěle jak na samotné líčení, tak i jako základ pro barevnější makeup. Díky vystínování oka světle hnědou docílíte vždy perfektního výsledku. Matné stíny Jordana USA jsou nejen kvalitní a vysoce pigmentované, ale i velmi levné. Nabízí širokou škálu odstínů a velké množství zajímavých mono stínů. Jestliže víte, že je vaše oční víčko problematické, mastné a máte problém s výdrží, nezapomeňte si rovnou pořídit i bázi pod oční stíny.

normain hnede stiny liceni 02 900

METALICKÉ STÍNY
Také v tomto třpytivém efektu najdete spoustu neutrálních tónů, které sice rozjasní, ale nepůsobí na očích příliš výrazně. Mezi nejznámější a hodně oblíbené patří metalické oční stíny E style. V nabídce je hned 12 různých odstínů. Převažuje zde zejména hnědá a zlatá. Mezi nejoblíbenější patří rozhodně 07 Symphony. Je to velmi neutrální světle hnědá barva, se kterou vytvoříte jakékoliv líčení a rozjasníte pohled.

normain hnede stiny 03 900

PALETKY
Hledáte-li celou paletku v hnědé škále, zaručeně budete spokojeni s Technic Megga Mattes. Obsahuje jak tmavší, tak i hodně světlé stíny v přírodních barvách. Konzistence je příjemná, nepráší a snadno se roztírá. Za nízkou cenu zde máte hned 12 odstínů. V případě potřeby ji můžete použít třeba i na úpravu obočí.

normain hnede stiny 04 900

 

Použité produkty pro článek

Oční stíny (kategorie)

Matné oční stíny (výběr)

Báze pod oční stíny Jordana

Paletka očních stínů mega mattes

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.