Kategorie eshopu

Jak nejlépe zamaskovat kruhy pod očima

Problémy s tmavými kruhy pod očima trápí nejen ženy, ale i muže. Důvodem může být únava nebo nezdravý životní styl. Spánek, zdravá strava a dostatečný přísun tekutin, vám může od této nepříjemnost pomoci.

Pokud však víte, že je tento boj marný a na vině je dědičnost, nezbývá vám nic jiného, než si vzít na pomoc kvalitní kosmetiku.

Naštěstí je zde spousta možností jak zakryt tmavé kruhy pod očima. Tou nejrychlejší a nejefektivnější je korektor pod oči. Vybírejte jej nejen dle konzistence a krycí schopnosti. Berte ohled i na typ vaší pleti. Na suchou je vhodnější tekutý korektor. Nevysušuje, oční okolí hydratuje a nezvýrazní suchá místa. Jste-li majitelky spíše mastné a problematické pokožky, dejte přednost tuhé textuře, která problematické pokožce více vyhovuje. Docílíte s ní vyššího krytí i lepší výdrže. Také krycí schopnost se může u jednotlivých produktů lišit.

1

Postup

Začněte tím, že poskytnete pleti dostatečnou hydrataci oblíbeným krémem. Okolí očí je velmi jemné, proto můžete přidat i oční krém, aby byla pleť dostatečně vyživena. Pro prodloužení výdrže naneste malé množství podkladové báze a pečlivě zapracujte. Při nanášení jednotlivých vrstev vždy chvíli vyčkejte, aby se do sebe dostatečně vstřebaly. Výsledný efekt pak bude vypadat lépe a hlavně přirozeně.
Nebojte se nanést větší množství, abyste docílili dostatečného projasnění a efektu. Spolehlivě tak kruhy zamaskujete a obličeji dodáte mladistvější vzhled. Nakreslete pod oči tvar trojúhelníku a poté vyplňte.

2

Na zapracování můžete použít prsty. Vhodnější a praktičtější jsou však kosmetické štětce. Velice oblíbená je pěnová houbička, která se navíc na citlivou oblast kolem očí příjemně používá. Stačí ji před použitím lehce navlhčit a vymačkat přebytečnou vodu.

Tipy

 • Abyste si pojistili výdrž, pečlivě oční okolí zapudrujte fixačním pudrem.
 • Trpíte-li na opravdu hodně hluboké kruhy, používejte barevné korektory.
 • Žlutou barvou neutralizujete tmavou oblast a poté rozjasníte klasickým, tělovým odstínem.
 • Máte-li pleť smíšenou, kombinujte tuhou i tekutou konzistenci.

Použité produkty k kategorií.

 

95% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

 • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

  Ověřený zákazník

  13. 06. 2024

  Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.