Kategorie eshopu

Lepení spodních umělých řas

Prodloužit si své vlastní řasy a dodat jim hustotu je běžná věc. 

Umělé nalepovací řasy jsou nejrychlejší a nejméně nákladnou formou, jak můžete docílit výrazného, svůdného pohledu. Aplikace se nebojte. Stačí pár pokusů a bude pro vás lepení umělých řas naprostá hračka. Co si ale počít s tím, když trpíte nedostatkem spodních řas? Řešení je jednoduché, stejně jako horní existují již také spodní umělé řasy. Pomohou vám zejména vaše vlastní zahustit a docílit tak mnohem hezčího vzhledu.

ardell 112 900 compressor

Asi není žádné překvapení, že spodní umělé řasy nabízí značka Ardell. Celosvětově uznávaný prodejce umělých řas, který se opravdu vyzná. V jejich sortimentu lze najít neomezené množství řas různých tvarů, délek i hustoty. Nechybí i oblíbené Ardell magnetické umělé řasy, které jsou vhodné pro ty, kdo se bojí lepení. Jestliže s lepením nemáte žádný problém, také v tomto případě vsaďte raději na jistotu. Značka Ardell nabízí lepidla na řasy, které jsou velmi šetrné a vhodné i pro nositele kontaktních čoček.

ardell 112 900 2 compressor

Zejména v případě výraznějšího líčení je proměna vidět na první pohled. Naneste na spodní umělé řasy lower black 112 trochu lepidla, nechte pár vteřin zaschnout a poté přitiskněte zespod vlastních řas. Lepidlo nanášejte v rovnoměrném množství a raději více, než méně. Důležité je počkat, než lepidlo lehce ztuhne, teprve pak totiž začne lepit. Pokud byste řasy aplikovali příliš brzy, nebudou držet a mohli byste si navíc poškodit celé líčení.

ardell spodni 112black compressor

Je pro vás lepení celého trsu řas zbytečné a potřebujete zaplnit pouze některá místa? Vyzkoušejte umělé řasy v trsech.

Ardell trsy MIX je profesionální sada, která obsahuje celkem 3 délky trsů různé hustoty, které hravě přilepíte a díky jejich přirozenému tvaru, trsy dokonale splynou s přírodní řasou. Jsou vyrobeny z přírodního, velmi jemného vlákna, na víčku jsou lehké a během nošení je vůbec nepocítíte. Nejdelší trsy aplikujte do vnější části oka a nejkratší do vnitřní.

90% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.