Kategorie eshopu

REVOLUTION NOVINKY VE SPOLUPRÁCI S YOUTUBERY

S novinkami značky Revolution se doslova roztrhl pytel.

Jejich cenově velmi dostupná dekorativní, ale dnes již i pečující kosmetika pohltila doslova celý svět. Začátečníci i profesionálové používají jejich oční stíny i make-upy. A právě paletkami očních stínů tato značky vyniká. Pestré obaly, ale i obsah, nenechají žádného milovníka makeupu chladného. Nikomu jistě neuniklo, že kosmetika Revolution často spojuje své produkty se známými youtubery nebo blogery. Můžete si tak koupit paletku očních stínů od svého oblíbeného youtubera a inspirovat se pak na jeho kanále, jaké líčení s ní lze vytvořit.

mur1 compressor

AKTUÁLNÍ NOVINKY

Znáte youtuberku Tammi Clarke? Tato beauty odbornice navrhla s Revolution hned dvě barevné paletky. Tammi Tropical Carnival patří mezi ty více divoké a najdete v ní opravdu nevšední barvy. Vykouzlit můžete červené líčení očí, zářivě žluté, blankytně modré nebo třeba limetkově zelené. Paletka očních stínů obsahuje dva různé efekty, matný a třpytivý. Je na vás, zda vykouzlíte barevné líčení tlumenější nebo zářivé a plné třpytu.

mur2 compressor

Druhá z novinek je také pestrá a barevná, obsahuje však spíše tmavší stíny, mezi kterými nechybí i zemité, přírodní barvy. Paletka očních stínů Tammi Tropical Paradise je navíc doplněna o béžový stín, který můžete využít i jako podklad. Nechybí světlé odstíny pro základní stínování. Celé balení vypadá velmi luxusně a přitom je cena paletky tak nízká.

Co asi šokovalo nejvíce, že se značka pustila do prodeje pečující kosmetiky. Revolution skincare obsahuje pleťová séra, krémy a dokonce i pleťové masky. Ty byly navrženy mladým Jakem, který si na youtube říká Jake Jamie. Na výběr je hned ze tří variant. Revolution skincare pleťové masky krásně voní po osvěžujícím melounu, kokosu s mangem a čokoládě.

mur 3 compressor

Pokud patříte mezi profesionály i na ty značka myslí a nabízí řadu Revolution PRO. I když jde o již na pohled luxusnější řadu dekorativní kosmetiky, i zde ceny drží stále při zemi. Tekuté, matné rtěnky, paletky očních stínů i sady na obočí stojí pouhých pár stovek. Nechybí kvalitní tužky na oči i rty.

100% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.