Kategorie eshopu

Gelové oční stíny Jenny Lane

Líčení očí je zábava, o to více, máte-li k dispozici kvalitní kosmetiku, na kterou se můžete spolehnout po celý den. Aby vám oční stíny vydržely od rána až do večera, je důležité, aby byly dlouhotrvající a neslévaly se.

Také konzistence je důležitá, pokud nemáte rádi zdlouhavé stínování klasickými, pudrovými stíny, vyzkoušejte tekutou tuxturu.
Gelové oční stíny Jenny Lane nabízí spoustu zajímavých odstínů, od těch přirozených, až po více výrazné. Jsou ve formě gelu, který má perfektní krycí schopnost v již jedné vrstvě. Stačí jen malé množství pro intenzivní barvu. Aplikátor je v podobě pěnové houbičky, tak jak znáte u lesku na rty. Pohodlně se s ním gel nanáší na oči a lze je i snadno vrstvit. Můžete je nanést jen na pohyblivé víčko nebo vystínovat a vytvořit s nimi výraznější, večerní makeup.

gelove ocni stiny jenny lane

Další výhodou Gelové oční stíny je, že s nimi celé líčení vytvoříte velice snadno. Nepotřebujete štětce, můžete je zapracovat i vystínovat jen s pomocí prstů. Obejdete se i bez podkladu. To však záleží na tom, zda máte sušší či mastnější víčko. V případě, že máte problém s výdrží a během dne se vám slévají do vrásek, pro jistotu pak naopak nezapomeňte oční podkladovou bázi použít.

Kombinovat je můžete i mezi sebou. Barvy k sobě ladí a vybírat můžete i ze světlých, rozjasňujících odstínů.
Postup
Aplikujte bázi nebo víčko zmatněte korektorem v jumbo tužce. Vystínujte záhyb oka matným očním stínem v přirozeném, hnědém odstínu. Naneste tmavší barvu do vnějšího koutku a zapracujte do ztracena. Na střed a do vnitřního koutku aplikujte Jenny Lane gel. Pro větší intenzitu jej můžete navrstvit.
Líčení vypadá hezky doplněné o tekutou oční linkou. Pokud jde o večerní makeup, můžete vytvořit linku výraznější, protáhlou do vnějšího koutku. Získáte tím sexy pohled a opticky zvětšíte oči. Naneste prodlužující řasenku a luxusní makeup je hotový.

hh

 

90% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.