Kategorie eshopu

Aplikátor na magnetické řasy

Výrazné řasy vypadají vždy skvěle. Ať už k nim přidáte jen linky nebo vykouzlíte na očích výrazné kouřovky. Správná volba umělých řas...

Výrazné řasy vypadají vždy skvěle. Ať už k nim přidáte jen linky nebo vykouzlíte na očích výrazné kouřovky. Správná volba umělých řas navíc očím dodá hezčí tvar a dokonale zvýrazní pohled. Nebaví vás je každý den opakovaně lepit? Vyzkoušejte žhavou novinku magnetické řasy, ke kterým nepotřebujete žádné lepidlo. Další jejich výhodou je, že si při jejich sundání neponičíte líčení. Jednoduše řasy stáhnete dolů a oční stíny včetně linky zůstanou neporušeny.

Jaký typ zvolit?

Na výběr je z mnoha variant, i přes to je potřeba vybírat opravdu pečlivě a při výběru brát ohled na váš tvar očí. Pokud jsou menší, je dobré sáhnout spíše po řasách, které jsou kratší a zakrývají pouze polovinu víčka. Tento typ a tvar nese název Ardell Magnetic Half Accents 001 a patří mezi ty méně nápadné. Jsou perfektní pro denní nošení a krásně splynou s přírodními řasy. Ardell Magnetic Half Accents 002 jsou stejné dlouhé, ale mnohem hustší. Vytvoří tzv. kočičí pohled, který oči opticky zvětší.

ardell aplikator umelych3

Nemáte-li problematický tvar víčka, můžete se odvázat a vyzkoušet některé z typů, které mají délku klasicky od vnějšího do vnitřního koutku.
Máte obavy z aplikace? Pro usnadnění práce s magnetickými řasami přišla značka Ardell s pomocníkem, který vám je pomůže nasadit doslova během pár vteřin. Pinzeta na řasy má speciální tvar a je vybavena magnetickými pásky, na které trsy řas přilnou. Poté přitisknete na oko, semknete pinzetu k sobě a řasy okamžitě drží na svém místě.

ardell aplikator umelych ra

Použití pinzety není složité, stačí pár pokusů a nedáte tohoto pomocníka z ruky. U posledních novinek je navíc již součástí balení. Vyzkoušejte třeba typ magnetických řas 113. Vykouzlí svůdný pohled a hodí se jak na den, tak i na večerní nošení.

ardell aplikator umelych2

Kolik použití magnetické řasy vydrží? Jaká je jejich živostnost? Díky tomu, že na řasy nepřijde lepidlo, které poté musíte sundat, je jejich používání mnohem šetrnější. Nedochází k poškození, a proto vydrží velmi dlouhou dobu. V případě, že je zabarvíte od řasenky, použijte tamponek a jednoduše očistěte pomocí odličovače.

Použité produkty v článku

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.