Kategorie eshopu

MAGNETICKÉ ŘASY – KDO JE OCENÍ A KDY RADĚJI SÁHNOUT PO LEPIDLU?

Potřebujete poradit s výběrem řas? Nevíte, zda vyzkoušet klasiku a řasy nalepit nebo zkusit něco nového například magnetické řasy?

Máme pro vás pár užitečných rad a tipů, které vám při rozhodování určitě pomohou.

1 compressor 5

Nejdůležitější je vědět, kdy a kam je chcete nosit. Chtěli byste je využít pouze na speciální akce? Nebo vás láká se trochu více zkrášlit během dne a třeba i do práce? Každá příležitost si žádá jiný typ řas.

Umělé řasy na den
Jestliže víte, že řasy budete nosit po celý den a nebudete je chtít sundat, je pro vás vhodná klasická metoda, kdy jednoduše pomocí lepidla řasy nalepíte. Výběr toho správného tvaru, který bude sedět vašim očím, vám usnadní profesionální sada umělých řas. Zapomeňte na to, že na lepení použijete jakékoliv lepidlo. Profesionální značka Ardell nabízí spoustu variant, které jsou vhodné i pro citlivé oči nebo nositele kontaktních čoček. Lepidlo na řasy může být černé nebo čiré. Druhá možnost je praktičtější, pokud totiž s lepidlem nechtěně zavadíte mimo linii oka, nepůjde tato malá nehoda vůbec vidět.

2 compressor 7

Umělé řasy na večer

Chcete-li si dopřát výrazný a sexy pohled pouze na pár hodin, vyzkoušejte novou metodu prodloužení řas, ke které není třeba lepidlo. Oblíbené Ardell magnetické řasy jsou tvořeny dvěma trsy, které k sobě přilnou pomocí drobných magnetů a drží na vašich přírodních řasách.

3 compressor 3

Pokud si budete chtít nošení magnetických řas usnadnit, vyzkoušejte ty držící na magnetické lince. Jejich výhodou je, že řasy můžete pak kdykoliv během dne sundat a opět nasadit, aniž byste si narušili líčení. Oceníte to například ve chvíli, kdy se chystáte k návštěvě posilovny. Řasy sundáte a po cvičení zase jednoduše nasadíte i bez zrcátka.

Kterou značku vybrat?
Na výběr je toho opravdu hodně. Velmi levné jsou umělé řasy značky Absolute Cosmetics. Pokud však chcete více přirozený efekt a velký výběr, sáhněte raději po profi značkách jako jsou Bloom nebo Ardell. I zde je cena příznivá a nízká ve srovnání s kvalitou a opravdu širokým výběrem z těch nejméně nápadných řas pro menší oči, až po nejvýraznější glamour efekt.

100% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.