Kategorie eshopu

ARDELL NOVINKA NAKED MAGNETICKÉ ŘASY

Je pro vás kolekce Ardell Naked umělých řas tou nejoblíbenější, zároveň jste si ale oblíbili pohodlí magnetických řas, které drží pomocí magnetků a gelové linky?

Můžete se radovat. Pro velký úspěch, který přinesla na trh právě novinka v podobě magnetických řas, totiž značka Ardell nově nabízí oblíbenou kolekci Naked i v magnetické podobě!

lnek Naked magnetick asy fotka 3 900

Že nevíte, co to magnetické řasy jsou? Jde o to, že k nim nepotřebujete žádné lepidlo. I když patří Ardell lepidla mezi nejlepší, někomu i přes to nemusí vyhovovat. A pak právě přichází na scénu magnetky, které drží i bez lepení. Můžete si vybrat, jaký styl vám více vyhovuje. Buď jsou zde dva trsy na jedno oko, oba doplněny o drobné magnetky, které nasadíte na vaše přírodní řasy a jakoby je uzamknete mezi umělými. Magnetické trsy u sebe spolehlivě drží a zároveň se pohodlně sundávají. Je ale i druhá možnost, kdy sada magnetických řas obsahuje pouze jeden trs na jedno oko. Vy pak nakreslíte na víčko gelovou linku, která je součástí balení. Ta přitahuje magnetiky a tak umělé řasy udrží na očích.

Mezi velkou výhodu patří hlavně to, že oproti nalepeným, můžete magnetické řasy kdykoliv během dne sundat a znovu aplikovat, aniž byste si jakkoliv narušili líčení.

Ardell Naked magnetické řasy

lnek Naked magnetick asy fotka 1 900

Určitě vás potěší, pokud jste si kolekci Naked oblíbili pro jejich přirozený vzhled, že jsou v magnetické variantě naprosto stejné tvary. Jde vlastně o naprosto totožnou kolekci a změna je pouze ve způsobu aplikace. Patříte-li mezi začátečníky, podívejte se na čísla 420 a 424. Patří mezi ty méně výrazné a na pohled jsou velmi přirozené. Jsou ideální pro denní nošení, třeba i do práce. Nikdo nepozná, že řasy nejsou vaše.

lnek Naked magnetick asy fotka 2 900

Pro odvážnější, nebo pokud se chystáte na slavnostní událost, ples nebo jinou společenskou akci, jsou zde výraznější kousky číslo 421, 422, 423. Celá tato kolekce je založena na jemnosti a eleganci. Přechody vůbec nejsou znát, i proto patří mezi oblíbené a nejprodávanější. Nezapomeňte, že pro jejich aplikaci potřebujete Ardell magnetické tekuté oční linky nebo Ardell magnetické gelové oční linky. Které vybrat? Je to jednoduché. Vybírejte podle toho, s jakou konzistencí se vám lépe pracuje. Nemusíte vždy tvořit výraznou linku, stačí nanést lehce podél linie přírodních řas a i tak budou magnetky skvěle držet.

100% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.