Kategorie eshopu

NOVÉ MAGNETICKÉ ŘASY ARDELL

Kosmetické značky neustále přináší novinky, kterými se snaží zaujmout naši pozornost. 

Jednou z asi nejzajímavějších, které obletěly celý svět, jsou magnetické řasy. Ty jsou založeny na kontaktu dvou magnetek, přichycených na spodním i horním trsu. Když je pak aplikujete a přitisknete na vaše přírodní, semknou se k sobě a spolehlivě drží. Konec používání lepidla a strachu, že když řasy v průběhu dne sundáte, poškodíte si odlepením celé líčení.

Magnetické řasy odstraníte jednoduše tak, že je opatrně stáhnete. Líčení zůstane nepoškozeno, což je velká výhoda. Navíc je kdykoliv poté můžete opět nasadit, aniž byste potřebovali jinak nezbytné lepidlo na řasy. Pro začátečníky přišla značka Ardell navíc se speciálně tvarovanou pinzetou. Oba trsy na ni přiložíte a s její pomocí aplikujete na přírodní řasy. Stejně jako lepení umělých řas i tuto aplikaci je třeba opakovaně trénovat, než se ji naučíte a budete s přehledem ovládat.

ard magn 900 compressor

Mezi prvními řasami byla spousta variant. Většinou spíše výraznější kousky, ale také poloviční trsy, které jsou perfektní na zvýraznění vnější části očí a vytvoření tzv. kočičího pohledu. Jaké tvary patří mezi poslední žhavé novinky?

Jako nejvýraznější přírůstek lze označit Ardell magnetické řasy číslo 113. Ve středu jsou řasy výrazně dlouhé, skvěle tak doplní hodně výrazné líčení. I bez očních stínů však magnetické řasy na očích vypadají perfektně a to zejména díky ultra tenké nalepovací ploše. Dokonce si nemusíte dělat starosti ani s magnetky. Jsou tak drobné, že je není třeba jakkoliv maskovat.

ard magn 900 113 compressor

Zajímavé a velmi přirozené jsou řasy Pre-cut, které jsou tvořeny celým spodním trsem a horním trsem, rozděleným na dvě části. Pokud se bojíte, že by vám aplikace magnetických řas dělala problémy, je tato varianta pro vás ideální. Na očích vypadají ne příliš nápadně a jsou díky tomu vhodné na běžné, denní nošení.

Podobně přirozeně vypadají magnetické řasy Wispies, které jsou tvořeny řasa přes řasu a vytváří tak maximálně důvěryhodný pohled, jakoby řasy byly vaše. Stejně jako varianta pre-cut jsou vhodné i na menší víčko.

ard magn 900 105 compressor

Jemně zvýrazní pohled i Ardell magnetické řasy číslo 105. Jsou tvořeny trsy v jedné rovině, což viditelně zvýrazní pohled a vytvoří efekt oční linky. Řasy pohodlné a během nošení je vůbec nepocítíte.

TIP: Jestliže vám po aplikaci řasy jakkoliv zavazí nebo jsou nepříjemné, pravděpodobně jste je nasadili špatně. Opatrně je stáhněte a pokus opakujte.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.