Kategorie eshopu

Ardell stíny v tužce Eyeresistible

Máte rádi, když je líčení rychlé a nezabere vám příliš času? Rádi nosíte výrazné oční stíny, přes to chcete mít makeup hotový během pár minut?

Máte rádi, když je líčení rychlé a nezabere vám příliš času? Rádi nosíte výrazné oční stíny, přes to chcete mít makeup hotový během pár minut? Máme pro vás super tip na stíny v praktickém, tužkovém balení. Ardell Beauty nabízí velmi širokou nabídku odstínů, od nejsvětlejších barev, až po sytou černou.


ardell stiny v tuzce


Nevíte, který odstín je pro vaše oči ideální a nejvíce jim sluší? Pomůžeme vám s výběrem! Podívejte se, jak jednotlivé barvy vypadají na modrých, hnědých nebo zelených očích. Při výběru se řiďte také tím, v jakých barvách se cítíte dobře, a které nejvíce nosíte. V neposlední řadě věnujte pozornost také tomu, zda jde o studené nebo teplejší odstíny.

Výsledek stínů pro hnědé oči


ardell stiny v tuzce zelene

 

Výsledek stínů pro modré oči

 

ardell stiny v tuzce zelene

 

Výsledek stínů pro zelené oči

ardell stiny v tuzce zelene

Konzistence
Přes to, že vzhledově stíny připomínají klasickou tužku, jejich konzistence je odlišná. Sametově hebká textura se díky široké tuze rozplyne přes celé víčko a vytvoří krásně jednotnou barvu. Stačí jen lehce rozmazat a získáte efekt klasického očního stínu. Můžete je rozmazat do ztracena a vytvořit výrazné kouřovky. Pokud naopak chcete vytvořit tenkou linku, stačí si vzít na pomoc Jenny Lane štětec na oční linky, který je možné využít také na úpravu obočí.
Díky vysoké pigmentaci všech barev docílíte krásného makeupu s jakýmkoliv odstínem. Můžete je také použít jako podklad pod klasické oční stíny.
Výdrž
Ač jsou stíny v tužce hezky krémové, mají perfektní výdrž. Během pár vteřin dokonale zaschnou a drží spolehlivě od rána až do večera. V případě mastnějšího očního víčka je vhodné použít bázi pod stíny nebo korektor. Při odličení vsaďte na jistotu a ověřený Ziaja dvoufázový odličovač očí, který je vhodný i pro nositele kontaktních čoček.
Vzhled
Nejsou příliš třpytivé, ale ani matné. Vytvoří na pohled lehce saténový finish, který vypadá skvěle a hezky rozjasní oči.
Další výhodou tužek je, že obsahují i malé ořezávátko, které je ukryto v horní části balení. Nemusíte si tak dělat starosti s tupou tuhou, i když jste právě na cestách.

Použité produkty pro článek

95% zákazníků doporučuje náš obchod (z 2364 rezencí)

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

  • Ověřený zákazník NormaIn Kosmetika

    Ověřený zákazník

    13. 06. 2024

    Objednala jsem špatný odstín stínů. Na telefonické lince mi paní ochotně opravila objednávku. Vše proběhlo bez problému a s velice rychlým dodáním.

Registrovat u nás se vyplatí

Přijímat emaily od nás Vám ušetří kupu peněz i času.